Τρίτη, 21-ΜΑ-2024, 4:57 AM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΥΦΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΥΦΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗ
aposperittisDate: Τρίτη, 21-ΦΕΒ-2012, 1:35 AM | Message # 1
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Βρισκόμαστε, ακόμα, στην άκρη της παγκόσμιας χρηματοπιστωτικής αβύσσου, του "μεγάλου χρέους" και της οικονομική κρίση, όπου τα έθνη είναι βυθισμένα σε ακραία χρέη, αρχίζοντας να εφαρμόζουν τα μέτρα «δημοσιονομικής λιτότητας», για να μειώσουν τα ελλείμματά τους, τα οποία θα οδηγήσουν τελικά στην συστηματική παγκόσμια κοινωνική γενοκτονία.

Η μεσαία τάξη εξαφανίζεται και τα κοινωνικά θεμέλια, στα οποία στηρίζονταν τα έθνη, πλέον καταρρέουν. Πώς φτάσαμε ως εδώ; Ποιος μας έφερε εδώ;

Στο επίκεντρο της παγκόσμιας πολιτικής οικονομίας είναι το κεντρικό τραπεζικό σύστημα. Οι κεντρικές τράπεζες είναι υπεύθυνες για την εκτύπωση νομίσματος ενός έθνους και τον καθορισμό των επιτοκίων, με αποτέλεσμα τον προσδιορισμό της αξίας του νομίσματος. Αυτό θα πρέπει χωρίς αμφιβολία να είναι το προνόμιο μιας εθνικής κυβέρνησης, όμως, οι κεντρικές τράπεζες έχουν ιδιαίτερα παραπλανητικό χαρακτήρα, βάσει του οποίου ενώ είναι διαποτισμένες με την κυβερνητική αρχή, στην πραγματικότητα ανήκουν και διευθύνονται από μεγάλες παγκόσμιες τράπεζες και επομένως το κέρδος- αναζητείται στα ιδρύματα.

Πώς οι κεντρικές τράπεζες αποκομίζουν κέρδη; Η απάντηση είναι απλή: Οι τόκοι για το χρέος. Τα δάνεια λαμβάνονται, καθορίζονται τα επιτόκια και υπάρχουν κέρδη. Πρόκειται για ένα σύστημα του χρέους. Η αυτοκρατορική οικονομία, σε όλο της το μεγαλείο!


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
ΘνητοςDate: Δευτέρα, 01-ΟΚΤ-2012, 8:57 PM | Message # 2
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΑθηναίοςDate: Δευτέρα, 01-ΟΚΤ-2012, 9:37 PM | Message # 3
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Μας κούφανε όλους. Αν είναι πιστή μετάφραση και δεν είναι τίποτα πλάκα που λένε στα αγγλικά άλλα από αυτά που λέει ο Ιρανός. Ρε μπας και είναι κρυφός Ιεχωβάς;;; biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΘνητοςDate: Δευτέρα, 01-ΟΚΤ-2012, 10:55 PM | Message # 4
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
xaxaxaxaxa

ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Δευτέρα, 01-ΟΚΤ-2012, 11:07 PM | Message # 5
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
δηλαδή θα ξανάρθει ο χριστός για να μας σώσεις απο τις αμαρτίες μας ξανά??????????????????????? fire fire fire fire fire fire fire fire fumingmad fumingmad fumingmad fumingmad fumingmad fumingmad fumingmad fumingmad fumingmad fumingmad evil evil evil evil evil evil evil evil evil mad mad mad mad mad mad mad

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Δευτέρα, 01-ΟΚΤ-2012, 11:11 PM | Message # 6
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
biggrin biggrin biggrin

ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΑθηναίοςDate: Δευτέρα, 01-ΟΚΤ-2012, 11:13 PM | Message # 7
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Κι αυτά τα λέει ο αρχηγός ενός φονταμενταλιστικού Μουσουλμανικού κράτους, που είναι από τις μεγαλύτερες πετρελαϊκές χώρες του κόσμου και θέλει να γίνει παγκόσμια "μοιρασιά" του παγκόσμιου πλούτου!!!!!!!! Τί να πεις!!!!!!

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
margaritaDate: Δευτέρα, 01-ΟΚΤ-2012, 11:16 PM | Message # 8
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
ελεος !!!!!

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Δευτέρα, 01-ΟΚΤ-2012, 11:16 PM | Message # 9
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
λεει κι ενα περιεργο στην αρχη σαν ονομα !

ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Δευτέρα, 01-ΟΚΤ-2012, 11:28 PM | Message # 10
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
θα είναι το ονομα του νεου χριστού !!!! sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad tongue tongue tongue tongue tongue

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Δευτέρα, 01-ΟΚΤ-2012, 11:41 PM | Message # 11
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Ιμάμ Μαχντί.... Τί μου θυμίζει.... Τί μου θυμίζει.... Τί μου θυμίζει....
Αααα..... Ναι Ιμάμ Μπαϊλντί biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΘνητοςDate: Δευτέρα, 01-ΟΚΤ-2012, 11:41 PM | Message # 12
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
tongue
biggrin biggrin biggrin


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Δευτέρα, 01-ΟΚΤ-2012, 11:56 PM | Message # 13
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy
το φτιάχνω τέλεια αυτό το φαγητό !!!! dry dry dry dry


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Τρίτη, 02-ΟΚΤ-2012, 0:03 AM | Message # 14
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
groupjump groupjump groupjump groupjump

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
aposperittisDate: Τετάρτη, 03-ΟΚΤ-2012, 8:50 PM | Message # 15
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Ρήσεις του Ιμάμ Μαχντί (A.S.)

Είμαι ο Mahdi. Είμαι ο Qa'im του χρόνου ... Imam Mahdi (A.S.) Bihar V.52 σελ.2
Είμαι αυτός που θα γεμίσει το (τη γη με τη δικαιοσύνη καθώς ... Ιμάμ Μαχντί (AS) Μπιχάρ, V.52, σελ.2
Εγώ είμαι η υπενθύμιση του Αλλάχ στη γη του ... Imam Mahdi (A.S.) Μπιχάρ, V.52, σ. 24
Παράθεση Αναφορά Συγγραφέας
Είμαι ο Mahdi. Είμαι ο Qa'im του χρόνου ... Imam Mahdi (A.S.) Bihar V.52 σελ.2
Είμαι αυτός που θα γεμίσει το (τη γη με τη δικαιοσύνη καθώς ... Ιμάμ Μαχντί (AS) Μπιχάρ, V.52, σελ.2
Εγώ είμαι η υπενθύμιση του Αλλάχ στη γη του ... Imam Mahdi (A.S.) Μπιχάρ, V.52, σ. 24
Είμαι ο εκδικητής από τους εχθρούς του ... Imam Mahdi (A.S.) Μπιχάρ, v.52, σ.24
Και μέσα από μένα θα Αλλάχ, το Mighty και Λαμπρή, το αυτοκίνητο a. .. Imam Mahdi (A.S.) Μπιχάρ, V, 52, σ.30
Σίγουρα, είμαι πράγματι (αιτία) ασφάλειας για την inhabita ... Imam Mahdi (A.S.) Μπιχάρ, V, 53 p181
Όταν ο Αλλάχ μας επιτρέπει να μιλάμε, αλήθεια θα επικρατήσει και τα πλαστά ... Imam Mahdi (A.S.) Μπιχάρ, V.53, σ. 196
Επικαλούνται περισσότερο για την επίσπευση της εκ νέου εμφάνιση, σίγουρα ... Imam Mahdi (A.S.) Bihar
Ως προς όφελος που προκύπτει από μένα σε απόκρυψη μου είναι σαν de ... Imam Mahdi (A.S.) Μπιχάρ, V.53, σ. 181
Εάν κάποιο περιστατικό (τώρα) και στη συνέχεια αναφέρεται σχετικά στον narrat ... Imam Mahdi (A.S.) Μπιχάρ, V. 53, σ. 181
Για σίγουρα τις γνώσεις μας περιλαμβάνει πληροφορίες σχετικά με εσάς α. .. Imam Mahdi (A.S.) Μπιχάρ, V. 53, σ. 175
Σίγουρα, δεν παραμελούν τους όρους σας ούτε είμαστε forgetf ... Imam Mahdi (A.S.) Μπιχάρ, V. 53, σ. 175
Στη συνέχεια, ο καθένας από εσάς θα πρέπει να κάνει εκείνα τα έργα τα οποία θα σας φέρει γ. .. Imam Mahdi (A.S.) Μπιχάρ, V. 53, σ. 176
Και θα πρέπει να απέχουν από (το σύνολο των πράξεων), το οποίο σας κάνει να nea ... Imam Mahdi (A.S.) Bihar 53/176
Όσο για τον πλούτο σου, δεν θα την αποδεχθεί με τη διαφορά ότι sh ... Imam Mahdi (A.S.) Μπιχάρ, V 53 p 180
Αλλάχ, το Mighty και την Λαμπρή, πεπρωμένα δεν είναι πάνω από ... Imam Mahdi (A.S.) Bihar 53/191
Σίγουρα ο Αλλάχ ο Παντοδύναμος, δεν δημιουργούν τα πλάσματα του v. .. Imam Mahdi (A.S.) V Bihar 53/194
Σίγουρα, η γη δεν μπορεί ποτέ να είναι άκυρη μιας θείας απόδειξης, wheth ... Imam Mahdi (A.S.) 53/91 Bihar
Τίποτα δεν είναι καλύτερο από το να κάνει namaz shaitan πεθαίνω, ... Imam Mahdi (A.S.) Bihar 53/182
Θα αναζητήσουν καταφύγιο στον Αλλάχ από τύφλωση μετά από όραμα ... Imam Mahdi (A.S.) Bihar 53/191
Εάν αναζητάτε καθοδήγηση θα ξεναγηθείτε και αν ψάξεις, y. .. Imam Mahdi (A.S.) Kamaluddin Vol 2. P 502
Τότε δεν θα θέτουν ερωτήματα τα οποία δεν διαθέτουν κανένα νόημα για ... Imam Mahdi (A.S.) Μπιχάρ, V53 p181
Οι καρδιές μας είναι τα πλοία για τις προθέσεις του Αλλάχ ». Τότε ... Ιμάμ Μαχντί (AS) Μπιχάρ Β. 52 / p 51
Αν σιίτες μας (Μάιος Αλλάχ να τους δώσουμε την ευκαιρία της υπακοής) ... Imam Mahdi (A.S.) Montazar.net
Προσευχήσου για την επανεμφάνιση νωρίς, δεδομένου ότι θα ήταν ένα μέσο για να σας κάνει να είναι απαλλαγμένα από κακουχίες.
-Imam Mahdi (A.S.)


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
Forum » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΥΦΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗ
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: