Παρασκευή, 17-ΜΑ-2024, 9:11 PM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΥΦΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΥΦΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗ
ΘνητοςDate: Παρασκευή, 05-ΟΚΤ-2012, 0:38 AM | Message # 31
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Εγω ΔΕΝ εχω καταλαβει γιατι εχουν ΛΥΣΑΞΕΙ με το αν ειναι μετρητα !!
Και ομολογο αμερικανικο να ειναι , ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΕΙ ????


ΟΥΣΤ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ !!!


(και τι φταινε τα σκυλακια δλδ )


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΑθηναίοςDate: Παρασκευή, 05-ΟΚΤ-2012, 0:55 AM | Message # 32
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Εδώ ο Άδωνις Γεωργιάδης πήρε όλο το φάκελο στα χέρια του χθες και αντί να τον παραδώσει στον εισαγγελέα του Αρείου Πάγου για έρευνα, πήγε και κατέθεσε μήνυση κατά της END γιτί τα χαρτιά ήταν πλαστά!!!!!! Άσε που ρώταγε τον Λαμπράκη "Αν ρωτήσω την τράπεζα θα μου πούν ότι υπάρχουν τα λεφτά;" και ο Λαμπράκης του είπε "αν ρωτήσω την τράπεζά σου θα μου πει πόσα λεφτά έχεις στο λογαριασμό σου;". Αυτό δείχνει εμπάθεια και κακοήθεια. Δεν λέω ότι υπάρχουν αυτά τα χρήματα, αλλά αυτό που λέει όλος ο κόσμος: Το επίσημο κράτος να κάνει μια έρευνα γιατί ο λογαριασμός είναι στο όνομα του κράτους, και αν δεν υπάρχουν τα χρήματα τότε να κάνει τις απαραίτητες ενέργειες και να τους κλείσει στη φυλακή. Αν όμως υπάρχουν τα χρήματα.... τότε αρχίζουν τα ζόρια. Αυτά λέει ο κόσμος και το υπουργείο οικονομικών έβγαλε ανακοίνωση ότι κάνει τιτάνιο αγώνα για να μαζέψει τα χρήματα που ζητά η τρόικα και δεν ασχολείται με φήμες!!!!!! Τί να πεις και ποιον να πιστέψεις;;;; Το κράτος;;; biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin Τον Γεωργιάδη που θέλει στοιχεία για να Γκουγκλάρει;;; biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin Άκου τον άνθρωπο τί είπε. Σου χαρίζουν χρήματα και για να κάνεις έλεγχο... Γκουγκλάρεις και αν δεν έχεις αποτέλεσμα οι δωρητές είναι απατεώνες!!!!Έλεος!!!!!

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΘνητοςDate: Παρασκευή, 05-ΟΚΤ-2012, 0:57 AM | Message # 33
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Ναι ! αυτο με την γκουκλ !!!
Ουρλιαζα στην τξλεοραση ,
""ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΓΚΟΥΚΛ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ;;;;;; ΚΑΝΑ ΕΠΙΣΗΜΟ ΟΡΓΑΝΟ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ;;;;;""

biggrin biggrin biggrin


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΑθηναίοςDate: Παρασκευή, 05-ΟΚΤ-2012, 1:12 AM | Message # 34
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Για δες κι αυτό:

Μία πρωτοφανή καταγγελία έκανε ο Γιώργος Κυρίτσης στην Ολομέλεια της Βουλής.

Ο βουλευτής της ΔΗΜΑΡ κατέθεσε έγγραφο που δείχνει ότι εταιρεία «πέτυχε» διακανονισμό για τις οφειλές του προς το ΙΚΑ σε 4.700 δόσεις και ημερομηνία πληρωμής της τελευταίας δόσης το έτος 2404!

Συγκεκριμένα, κατά τη διάρκεια συζήτησης της επίκαιρης ερώτησης με θέμα τον «Διακανονισμό Ασφαλιστικών Εισφορών σε Εταιρείες με οφειλές άνω των 300.000 ευρώ», ο κ. Κυρίτσης προσκόμισε έγγραφο προς τον υφυπουργό Εργασίας, Κοινωνικής Ασφάλισης και Πρόνοιας, Νίκο Παναγιωτόπουλο, το οποίο αποδεικνύει ότι μεγαλοοφειλέτης του ΙΚΑ-ΕΤΑΜ πέτυχε, με βάση το Ν. 3943/2011, σκανδαλώδη διακανονισμό οφειλών.

Πιο αναλυτικά, ο βουλευτής σημείωσε: «Έχω στα χέρια μου -υπογλώσσιο πήραμε όταν το είδαμε- έγγραφο που δείχνει ότι κάποιος πέτυχε 4.700 δόσεις, με τελευταία δόση στις 31.03.2404», εξηγώντας ότι ο διακανονισμός για οφειλές άνω των 300.000 ευρώ γίνεται με απόφαση της διοίκησης του ΙΚΑ-ΕΤΑΜ.

Ο υπουργός έδειξε να εκπλήσσεται από την αποκάλυψη, δηλώνοντας ότι «θα πρέπει να περιέλθει σε γνώση δική μας και να πάμε στη διοίκηση του ΙΚΑ να ρωτήσουμε τι είναι αυτό. Το ζήτημα χρήζει άμεσης αντιμετώπισης από τη διοίκηση του ΙΚΑ, της αυστηρότερης δυνατής».

Πάντως, ο κ. Κυρίτσης δεν ανέφερε την επωνυμία της εταιρείας, ενώ από το σχετικό παραστατικό έχουν σβηστεί τα στοιχεία της.

πέτυχε 4.700 δόσεις, με τελευταία δόση στις 31.03.2404 happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΘνητοςDate: Παρασκευή, 05-ΟΚΤ-2012, 1:25 AM | Message # 35
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Δεν γαμι......... να ασπρισουν λεω εγω !!!
angry angry angry


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Σάββατο, 06-ΟΚΤ-2012, 11:21 AM | Message # 36
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Σάββατο, 06-ΟΚΤ-2012, 8:23 PM | Message # 37
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Quote (Θνητος)
Δεν γαμι......... να ασπρισουν λεω εγω !!!

Ή να πιάσουμε νέα ράτσα biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
Forum » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΥΦΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗ
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: