Σάββατο, 18-ΜΑ-2024, 10:30 PM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Εξωγήινοι - UFO » Πιστεύετε πως υπάρχουν? » ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΕΠΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ.. ΕΝΝΟΟΥΜΕ AYTO!
ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΕΠΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ.. ΕΝΝΟΟΥΜΕ AYTO!
ΑθηναίοςDate: Σάββατο, 18-ΦΕΒ-2012, 1:36 AM | Message # 31
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Κι εμένα, αν και είμαι ψιλοάσχετος με αυτά, αλλά έχει ενδιαφέρον η όλη κατάσταση!

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
margaritaDate: Σάββατο, 18-ΦΕΒ-2012, 1:42 AM | Message # 32
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
Quote (Αθηναίος)
αν και είμαι ψιλοάσχετος με αυτά

πάντα εχεις άποψη ομως και συνήθως δεν πέφτεις εξω ,αρα είσαι ψιλοσχετικός dry dry dry dry dry


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Σάββατο, 18-ΦΕΒ-2012, 1:43 AM | Message # 33
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Τα παραλές oops oops oops oops

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
margaritaDate: Σάββατο, 18-ΦΕΒ-2012, 1:44 AM | Message # 34
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
δεν νομίζω cool cool cool cool cool

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Σάββατο, 18-ΦΕΒ-2012, 2:03 AM | Message # 35
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Quote (Αθηναίος)
ψιλοάσχετος

γκουχου ΓΚΟΥΧΟΥ !!
cool


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Σάββατο, 18-ΦΕΒ-2012, 2:05 AM | Message # 36
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
λέω ψέματα θνητέ?

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Σάββατο, 18-ΦΕΒ-2012, 2:07 AM | Message # 37
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Ασπιρίνη Θνητέ! biggrin biggrin biggrin biggrin

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΘνητοςDate: Σάββατο, 18-ΦΕΒ-2012, 2:13 AM | Message # 38
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Νονος !!
χαχαχαχαχαχαχαα
Θα μας περασει και για βαρεμενους ο Στρατος !!
cool


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Σάββατο, 18-ΦΕΒ-2012, 2:11 PM | Message # 39
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
οχι καλέ ,δεν νομίζω ,κάνουμε και λίγη πλακίτσα ,αν διαβάσει και σε αλλα ποστ που εχουμε γράψει θα δεί οτι είμαστε μια χαρά παιδιά!!!

Added (2012-02-18, 2:18 AM)
---------------------------------------------
το παιδιά πήγαινε για σας biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Added (2012-02-18, 2:11 PM)
---------------------------------------------
Στράτο αλλα 12 ποστ θέλεις


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΣτράτοςDate: Σάββατο, 18-ΦΕΒ-2012, 5:11 PM | Message # 40
Ενεργό μέλος
Group: Special User
Messages: 175
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Καλησπέρα σε όλους.
Αφού λοιπόν το θέλετε θα το έχετε. Επειδή όμως η όλη ιστορία άρχισε από πολύ νωρίς και είναι και λίγο "απίστευτη" , για τα δικά μου δεδομένα τουλάχιστον, να ξέρετε από τώρα ότι μπορεί να σας κουράσω.

Όλα άρχισαν όταν ήμουν περίπου 4-5 ετών. Είμαι σίγουρος για την ηλικία γιατί εκείνη την περίοδο μέναμε στο συγκεκριμένο σπίτι όπου και συνέβησαν όσα θα περιγράψω.
Σαν παιδί είχα κάποια φοβία, υπήρχε υποτίθεται "κάτι" κάτω από το κρεβάτι μου το οποίο ήθελε να μου κάνει κακό. Κάποια στιγμή η φοβία μου βγήκε αληθινή, ένα βράδυ και ενώ κοιμόμουν μπρούμυτα είχα το αριστερό μου χέρι κρεμασμένο κάτω από το κρεβάτι (κάτι που το συνήθιζα όπως μου είπε πολύ αργότερα η μητέρα μου). Ξαφνικά ξύπνησα νιώθοντας να με τραβάει κάποιος από το χέρι. Έβαλα τις φωνές και τελικά με έριξε κάτω. Από κει και πέρα δεν θυμάμαι τίποτε άλλο, αν ήρθαν οι γονείς μου ή όχι, αν συνέβη κάτι άλλο, αν ξανακοιμήθηκα ... τίποτα. Αν προσθέσω εδώ, και μη γελάσετε, ότι όλως περιέργως για την ηλικία είχα πολύ μεγάλη σεξουαλική περιέργεια, όχι σωματική φυσικά, τότε όλα αυτά φαντάζουν εξωπραγματικά.
Αργότερα αλλάξαμε σπίτι και για να μην έχω τα ίδια προβλήματα επέλεξα να κοιμάμαι σε έναν καναπέ που δεν είχε καθόλου κενό χώρο από κάτω. Πίστευα ότι αυτός ο "κάποιος" δεν θα μπορεί να βρίσκεται από κάτω μου κι έτσι θα ησύχαζα. Έκανα όμως λάθος, ένοιωθα ακριβώς το ίδιο και πιο εξελιγμένο μάλιστα. Πολλές φορές αυτή η "παρουσία" βρισκόταν κρυμμένη πίσω από την ανοιχτή πόρτα του δωματίου και μερικές φορές ήταν τόσο έντονη που ήταν σαν να μου μετέδιδε μέσα στο μυαλό τι ήθελε να μου κάνει. Ήταν μία ανθρωπόμορφη σκιά με όγκο ενηλίκου όχι όμως άυλη αλλά με μία αποκρουστική σκοτεινή μάζα η οποία μπορούσε να περνάει ακόμα και από χαραμάδες. Η εικόνα που έβλεπα ήταν συγκεκριμένη πάντα, έβγαινε πίσω από την πόρτα, με σήκωνε όρθιο χωρίς να με αγγίζει, άπλωνε τα χέρια του δεξιά κι αριστερά μου στο ύψος του θώρακα και της μέσης και όπως τα είχε τεντωμένα τα έκλεινε μεταξύ τους με αποτέλεσμα να "σπάει" το σώμα μου δημιουργώντας το σχήμα του γνωστού σε όλους μαίανδρου. Αυτή την εικόνα δεν την έβλεπα κάθε βράδυ αλλά ήταν αρκετά συχνά για να παραπονεθώ στους γονείς μου που φυσικά η απάντηση ήταν πως είναι της φαντασίας μου. Την ίδια περίοδο βίωνα το ίδιο συχνά το λεγόμενο "ίσκιωμα". Ξυπνούσα με ένα απίστευτο βάρος στο στήθος μου χωρίς να μπορώ ούτε να κουνήσω κάποιο μέλος του σώματός μου αλλά ούτε και να φωνάξω. Τα μόνα που λειτουργούσαν ήταν τα μάτια και το μυαλό μου. Κάπου είχα ακούσει ότι όταν συμβαίνει αυτό πρέπει να λέω μία προσευχή από μέσα μου και πραγματικά είχε αποτέλεσμα. Το μόνο που έμενε ήταν εξάντληση που ένιωθα σε όλο το σώμα μου. Να πω και κάτι που μόλις τώρα το θυμήθηκα και ίσως συνδυάζεται, εκείνα τα χρόνια πήγαινα κάθε Κυριακή στην εκκλησία και στο κατηχητικό. Δεν θυμάμαι όμως αν όλα αυτά που μου συνέβαιναν σταμάτησαν όταν σταμάτησα κι εγώ να πηγαίνω στο κατηχητικό και τόσο συχνά στην εκκλησία.
Στην ηλικία των 15 περίπου είχα γενικά μεταφυσικές ανησυχίες αλλά δεν είχα ψάξει τίποτα απολύτως γι αυτά τα θέματα, επίσης όλα αυτά του παρελθόντος δεν τα είχα καθόλου στο μυαλό μου. Πέρασα λοιπόν κάποια μέρα από ένα πεζοδρόμιο που είχε πολλούς πάγκους με βιβλία. (Ποτέ δεν ήμουν οπαδός του διαβάσματος, μόλις πάρω να διαβάσω κάποιο βιβλίο με παίρνει ο ύπνος.) Προσπερνώντας κάποιον από τους πάγκους ένιωσα να με τραβάει κάτι και γύρισα πίσω. Από όλο τον πάγκο είδα μόνο ένα βιβλίο το οποίο και αγόρασα, είχε τίτλο "Η ΔΎΝΑΜΗ ΤΟΥ ΝΟΥ" και είχε απ' έξω την εικόνα ενός προσώπου και μέσα στο μέτωπό του ένα ακόμα πρόσωπο. Μιλούσε για ΥΠΟΒΟΛΉ και ΑΥΘΥΠΟΒΟΛΉ με διάφορες πληροφορίες και ασκήσεις. Τότε άρχισαν να έρχονται όλα στο μυαλό μου με αποτέλεσμα να πέσω με τα μούτρα σε ότι έβρισκα να διαβάσω (δίχως να με παίρνει ο ύπνος), ψυχολογία, παραψυχολογία, πνεύματα, τελετές, μέχρι που αγόρασα και μία τράπουλα ΤΑΡΌ. Αυτό κράτησε περίπου έναν χρόνο. Κάποια στιγμή το ίδιο ξαφνικά όπως ξεκίνησα, έτσι άρχισα να φοβάμαι για την εξέλιξη των πραγμάτων. Ξεφορτώθηκα την τράπουλα και τα βιβλία και ξαναμπήκα στον κανονικό μου ρυθμό. Έμεινε όμως κάτι μέσα μου, ήξερα πλέον ότι είμαι διαφορετικός από όλους τους άλλους γύρω μου. Στα επόμενα χρόνια ενώ έκανα ότι όλος ο κόσμος, σχολείο, δουλειά, οικογένεια, είχα πάντα μία έντονη διορατικότητα και μία απίστευτη έλξη προς τα άστρα, το σύμπαν και γενικά το άγνωστο έξω από τον πλανήτη μας. Καταλάβαινα τι άνθρωπος είναι κάποιος μόλις τον έβλεπα, πολλές φορές γνώριζα τι θα γίνει στα επόμενα λεπτά, μπορούσα να επιβληθώ σε όποιον ήθελα με μεγάλη ευκολία, κατανοούσα πράγματα και καταστάσεις σαν να τα είχα δημιουργήσει εγώ ... ήταν μία φυσιολογική κατάσταση για μένα. Σήμερα πλέον μπορώ να πω ότι μέχρι εδώ ήταν το πρώτο μέρος της κατά τα άλλα φυσιολογικής ζωής μου.

Η συνέχεια σε επόμενο post.
Και μη ξεχάσετε τα χάπια σας dry
 
ΑθηναίοςDate: Σάββατο, 18-ΦΕΒ-2012, 5:56 PM | Message # 41
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Quote (Στράτος)
υπήρχε υποτίθεται "κάτι" κάτω από το κρεβάτι μου το οποίο ήθελε να μου κάνει κακό.

Πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία! Μ' αυτό που είπες θυμήθηκα ένα ανέκδοτο που κολλά στην περίπτωση!

Πήγε ένας άνθρωπος σε ένα ψυχίατρο και του είπε ότι κάτω από το κρεβάτι του υπήρχε ένας κροκόδειλος! Ο γιατρός του έδωσε κάτι χάπια και του είπε να περάσει μετά από μια εβδομάδα να τον ξαναδεί! Μια εβδομάδα αργότερα ξαναπάει ο άνθρωπος στον ψυχίατρο και του λέει ότι ο κροκόδειλος είναι ακόμα εκεί και άρχισε να κουνιέται! Ο γιατρός του δίνει πιο δυνατά χάπια και σε μια εβδομάδα επανέρχεται ο άνθρωπος και λέει στο γιατρό ότι ο κροκόδειλος άρχισε να κάνει βήματα προς τα έξω και φοβάται πλέον πολύ! Ο γιατρός του δίνει δύο χάπια πολύ πιο δυνατά από τα προηγούμενα και του λέει ότι θα τον επισκεφτεί στο σπίτι για να δει κι αυτός τον κροκόδειλο! Πράγματι ο γιατρός μετά από δύο ημέρες πηγαίνει στο σπίτι του ασθενούς και βλέπει απ' έξω μαζεμένο κόσμο. Ρωτά τί έγινε και είναι ο κόσμος μαζεμένος και του απαντά ένας από τους συγκεντρωμένους "Να σ' αυτό το σπίτι ένας κροκόδειλος έφαγε έναν άνθρωπο"!

Στράτο περιμένουμε την ενδιαφέρουσα συνέχεια!


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.


Message edited by Αθηναίος - Σάββατο, 18-ΦΕΒ-2012, 5:58 PM
 
aposperittisDate: Σάββατο, 18-ΦΕΒ-2012, 8:53 PM | Message # 42
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Μου κέντρισες το ενδιαφέρον φίλε Στράτο. Περιμένω την συνέχεια της.

Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
ΘνητοςDate: Σάββατο, 18-ΦΕΒ-2012, 10:58 PM | Message # 43
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Xμ , Ενδιαφερον .
Για να δουμε ! Τι θα δουμε !!
cool


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΣτράτοςDate: Κυριακή, 19-ΦΕΒ-2012, 3:56 AM | Message # 44
Ενεργό μέλος
Group: Special User
Messages: 175
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Quote (Αθηναίος)
Πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία! Μ' αυτό που είπες θυμήθηκα ένα ανέκδοτο που κολλά στην περίπτωση!

καλό το ανέκδοτο, μου έδωσες κουράγιο cry

"Πέρασα" να πω ένα γεια. Το μεσημέρι θα γράψω την συνέχεια και θα περιμένω την ετυμηγορία !
Καλό και ήρεμο βράδυ σε όλους dry
 
margaritaDate: Κυριακή, 19-ΦΕΒ-2012, 1:34 PM | Message # 45
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
Quote (Στράτος)
Όλα άρχισαν όταν ήμουν περίπου 4-5 ετών. Είμαι σίγουρος για την ηλικία γιατί εκείνη την περίοδο μέναμε στο συγκεκριμένο σπίτι όπου και συνέβησαν όσα θα περιγράψω.
Σαν παιδί είχα κάποια φοβία, υπήρχε υποτίθεται "κάτι" κάτω από το κρεβάτι μου το οποίο ήθελε να μου κάνει κακό.


υπάρχουν δύο εξηγήσεις για αυτόν τον φόβο ,η κάτι σε είχε τρομάξει πολύ οταν ησουν μωρό και δεν κατάφερες να το ξεπεράσεις η η ανάμνηση απο προηγούμενη ενσάρκωση ηταν τρομαχτική ,βίαιη και σε ακολύθησε και σε αυτήν την ζωή.Μέχρι τα 5 η6 χρόνια η ψυχή θυμάται έντονα την προγενέστερη ενσάρκωση αλλα δεν μπορεί να μιλήσει η να εκφραστεί ολο αυτό απο ενα παιδάκι και εκδηλώνεται με τον φόβο .

Added (2012-02-19, 1:09 PM)
---------------------------------------------
εχει συμβεί σε μωρό απο δύο εως τεσσάρων χρονών να μιλάει αγνωστη γλώσσα φαρσί!αυτο δεν το εχω ακούσει το εχω βιώσει προσωπικά .ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΜΕ ΤΣΑΤΊΖΕΙ ΕΊΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΓΡΑΨΑ

Added (2012-02-19, 1:13 PM)
---------------------------------------------

Quote (Στράτος)
Πολλές φορές αυτή η "παρουσία" βρισκόταν κρυμμένη πίσω από την ανοιχτή πόρτα του δωματίου και μερικές φορές ήταν τόσο έντονη που ήταν σαν να μου μετέδιδε μέσα στο μυαλό τι ήθελε να μου κάνει. Ήταν μία ανθρωπόμορφη σκιά με όγκο ενηλίκου όχι όμως άυλη αλλά με μία αποκρουστική σκοτεινή μάζα η οποία μπορούσε να περνάει ακόμα και από χαραμάδες. Η εικόνα που έβλεπα ήταν συγκεκριμένη πάντα, έβγαινε πίσω από την πόρτα, με σήκωνε όρθιο χωρίς να με αγγίζει, άπλωνε τα χέρια του δεξιά κι αριστερά μου στο ύψος του θώρακα και της μέσης και όπως τα είχε τεντωμένα τα έκλεινε μεταξύ τους με αποτέλεσμα να "σπάει" το σώμα μου δημιουργώντας το σχήμα του γνωστού σε όλους μαίανδρου.

Αυτό γινόταν στον ύπνο σου να υποθέσω ,αν ναι η ψυχική επίθεση ηταν η εφιάλτης .

Added (2012-02-19, 1:17 PM)
---------------------------------------------

Quote (Στράτος)
Ξυπνούσα με ένα απίστευτο βάρος στο στήθος μου χωρίς να μπορώ ούτε να κουνήσω κάποιο μέλος του σώματός μου αλλά ούτε και να φωνάξω. Τα μόνα που λειτουργούσαν ήταν τα μάτια και το μυαλό μου. Κάπου είχα ακούσει ότι όταν συμβαίνει αυτό πρέπει να λέω μία προσευχή από μέσα μου και πραγματικά είχε αποτέλεσμα.

αυτο ονομάζεται μορα ,συμβαίνει οταν μια ψυχή είναι πολύ ισχυρή και εχει ανοιχτους λογαριασμούς με το παρελθόν η κάτι εχει τρομοκρατήσει το ατομο σε πολύ παιδική ηλικία

Added (2012-02-19, 1:25 PM)
---------------------------------------------

Quote (Στράτος)
Να πω και κάτι που μόλις τώρα το θυμήθηκα και ίσως συνδυάζεται, εκείνα τα χρόνια πήγαινα κάθε Κυριακή στην εκκλησία και στο κατηχητικό. Δεν θυμάμαι όμως αν όλα αυτά που μου συνέβαιναν σταμάτησαν όταν σταμάτησα κι εγώ να πηγαίνω στο κατηχητικό και τόσο συχνά στην εκκλησία.

η ερώτηση θα είναι καλοπροαίρετη και το διευκρινίζω επειδή δεν μας γνωρίζεις καλά για να μην παραξηγηθώ!!!!!!!!
υπήρχε έντονο θρησκευτικό υπόβαθρο μέσα στην οικογένεια ? γιατί αν ναι ,φαντάσου σε ενα παιδάκι να μιλούν για τον δαίμονα που παραφυλάει αν δεν είμαστε πιστοί και καλοί ανθρωποι και ξέρεις τώρα πολύ καλά πως τον φωτογραφίζουν! Αν αυτό ηταν ετσι υπάρχει εξήγηση για τους φόβους σου σαν παιδί!!!!!

Added (2012-02-19, 1:28 PM)
---------------------------------------------

Quote (Στράτος)
"Η ΔΎΝΑΜΗ ΤΟΥ ΝΟΥ"

το βιβλίο ηταν του πισσάνου?

Added (2012-02-19, 1:30 PM)
---------------------------------------------

Quote (Στράτος)
Τότε άρχισαν να έρχονται όλα στο μυαλό μου με αποτέλεσμα να πέσω με τα μούτρα σε ότι έβρισκα να διαβάσω (δίχως να με παίρνει ο ύπνος), ψυχολογία, παραψυχολογία, πνεύματα, τελετές, μέχρι που αγόρασα και μία τράπουλα ΤΑΡΌ. Αυτό κράτησε περίπου έναν χρόνο. Κάποια στιγμή το ίδιο ξαφνικά όπως ξεκίνησα, έτσι άρχισα να φοβάμαι για την εξέλιξη των πραγμάτων. Ξεφορτώθηκα την τράπουλα και τα βιβλία και ξαναμπήκα στον κανονικό μου ρυθμό.

το ίδιο ακριβώς συναίβει και σε μένα ,μετά ομως έλεγξα τον φόβο μου και συνέχισα με πιο επιλεκτικά βιβλία

Added (2012-02-19, 1:32 PM)
---------------------------------------------

Quote (Στράτος)
Στα επόμενα χρόνια ενώ έκανα ότι όλος ο κόσμος, σχολείο, δουλειά, οικογένεια, είχα πάντα μία έντονη διορατικότητα και μία απίστευτη έλξη προς τα άστρα, το σύμπαν και γενικά το άγνωστο έξω από τον πλανήτη μας. Καταλάβαινα τι άνθρωπος είναι κάποιος μόλις τον έβλεπα, πολλές φορές γνώριζα τι θα γίνει στα επόμενα λεπτά, μπορούσα να επιβληθώ σε όποιον ήθελα με μεγάλη ευκολία, κατανοούσα πράγματα και καταστάσεις σαν να τα είχα δημιουργήσει εγώ ... ήταν μία φυσιολογική κατάσταση για μένα. Σήμερα πλέον μπορώ να πω ότι μέχρι εδώ ήταν το πρώτο μέρος της κατά τα άλλα φυσιολογικής ζωής μου.

θεωρώ οτι είσαι εξελιγμένη οντότητα

Added (2012-02-19, 1:33 PM)
---------------------------------------------

Quote (Στράτος)
μπορούσα να επιβληθώ σε όποιον ήθελα με μεγάλη ευκολία,

με ποιό τρόπο ?

Added (2012-02-19, 1:34 PM)
---------------------------------------------
περιμένω την συνέχεια !!!!!!!!


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
Forum » Εξωγήινοι - UFO » Πιστεύετε πως υπάρχουν? » ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΕΠΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ.. ΕΝΝΟΟΥΜΕ AYTO!
Search: