Κυριακή, 05-ΜΑ-2024, 1:25 PM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Forum » Φαντάσματα » Εμπειρίες » ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ 13 ΜΟΥ
ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ 13 ΜΟΥ
spidDate: Κυριακή, 25-ΙΟΥ-2010, 6:36 PM | Message # 1
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΦΡΟΥΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ. ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ. ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.
ΑΠΟ ΤΑ 13 (ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 17) ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΛΑΘΟΣ. ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ. ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΚΛΑΜΑΤΑ. ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ, ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΦΟΒΟ. ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ. ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ. ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ, ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ. ΣΗΚΩΘΗΚΑ, ΠΗΓΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΞΕΚΛΗΔΩΣΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΤΟ ΧΕΡΟΥΛΙ.
ΣΚΕΦΤΙΚΑ 'Η ΤΩΡΑ 'Η ΠΟΤΕ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΟΙΞΑ, ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ. ΟΥΤΕ ΚΛΑΜΑ, ΟΥΤΕ ΘΟΡΟΙΒΟΣ. ΤΟ ΞΑΝΑ ΚΑΝΑ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕ. ΑΡΓΟΤΕΡΑ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΞΑΝΑ ΑΡΧΗΣΑΜΕ. ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΑΚΟΥΓΑ ΤΗΝ ΦΩΝΗ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ. ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΗΘΕΛΕ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΤΑΝ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ..ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.


ΤΗΝ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΑΝ ΛΑΧΤΑΡΑΣ, ΣΕ ΞΕΝΟΥΣ ΜΗΝ ΕΛΠΙΖΕΙΣ, ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΑΡ' ΤΗΝ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΛΙΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΞΙΖΕΙΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΝΗΣΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

 
SouperHeroDate: Τετάρτη, 15-ΣΕΠ-2010, 7:30 PM | Message # 2
Μέλος φάντασμα
Group: Checked
Messages: 5
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Αγαπητε φιλε spid..αυτη η ιστορια που μας περιεγραψες ειναι αρκετα παραξενη..τι να ηθελε αραγε ??,μηπως εχει πεθανει στην οικογενια σας καποιο κοριτσακι ??..μηπως η αδερφη σου ??..προφανως θα σου ζηταγε κατι και οτι η πορτα ηταν το μονο μεσον για να διωξεις αυτο το κοριτσιστικο φαντασματακι...
 
aposperittisDate: Πέμπτη, 16-ΣΕΠ-2010, 1:24 AM | Message # 3
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Καλησπέρα και καλωσόρισες στην παρέα μας φίλε spid αλλά και SouperHero!
Φοβερή η εμπειρία που μας περιέγραψες και είμαι σίγουρος πως θα έχεις και άλλες όχι μόνο να μας πεις αλλά και να βιώσεις!Είσαι από τους τυχερούς (σχετικό αυτό γιατί οι περισσότεροι το βλέπουν ως κατάρα, εγώ προσωπικά θα ήθελα να το έχω!) όπου έχουν μια "πόρτα" ανοιχτή στην αντίληψη τους και μπορούν να "δουν"αλλά και να αντιληφθούν γεγονότα αλλά και καταστάσεις όπου όλοι εμείς οι υπόλοιποι απλά δεν μπορούμε.
Στο χέρι σου είναι αλλά και στην καρδούλα σου να το αξιοποιείς και να το αναπτύξεις στο έπακρο. Για το συγκεκριμένο φαινόμενο που μας είπες σίγουρα δεν είναι τυχαίο! Πέρα από όλα αυτά που πολύ σωστά είπε και ο SouperHero αν δεν συμβαίνει τίποτα τότε ερεύνησε το ιστορικό του σπιτιού! Είμαι 100% σίγουρος πως εκεί μέσα κάποιο κοριτσάκι έχει πεθάνει με βίαιο τρόπο ακόμα και αιώνες πίσω!
Περιμένουμε ενθουσιωδώς την επόμενη εμπειρία σου αλλά και την συνέχεια αυτής.


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
alexandraDate: Πέμπτη, 16-ΣΕΠ-2010, 1:40 AM | Message # 4
Ενεργό μέλος
Group: Special User
Messages: 212
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Μπρρρρρρ ανατρίχιασα!!!!! surprised
Καλέ μου χάλασες τον ύπνο! Με συγκλόνισες με αυτό που διάβασα..... Τώρα θα ακούω και εγώ κλάματα!!!! wacko
 
spidDate: Σάββατο, 18-ΣΕΠ-2010, 2:26 PM | Message # 5
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (SouperHero)
Αγαπητε φιλε spid..αυτη η ιστορια που μας περιεγραψες ειναι αρκετα παραξενη..τι να ηθελε αραγε ??,μηπως εχει πεθανει στην οικογενια σας καποιο κοριτσακι ??..μηπως η αδερφη σου ??..προφανως θα σου ζηταγε κατι και οτι η πορτα ηταν το μονο μεσον για να διωξεις αυτο το κοριτσιστικο φαντασματακι...

ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΥΤΟ ΑΡΡΩΣΤΙΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΦΑΣΜΑΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΕΡΝΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΠΙΕΣΕ, ΠΝΗΓΗΙΚΕ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΕ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 3-4 ΧΡΟΝΩΝ. ΕΙΧΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΗΡΘΕ ΕΝΑΣ ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΡΩΤΑΓΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΑΦΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ (ΗΤΑΝ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΤΗΣ). ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 3 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΓΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΟΔΗΛΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΙΣΩ ΑΥΛΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ.


ΤΗΝ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΑΝ ΛΑΧΤΑΡΑΣ, ΣΕ ΞΕΝΟΥΣ ΜΗΝ ΕΛΠΙΖΕΙΣ, ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΑΡ' ΤΗΝ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΛΙΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΞΙΖΕΙΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΝΗΣΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

 
aposperittisDate: Κυριακή, 26-ΣΕΠ-2010, 5:09 PM | Message # 6
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Έτσι εξηγούνται πολλά, είμαστε έτοιμοι και για άλλες ιστορίες σου.

Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
spidDate: Τρίτη, 28-ΣΕΠ-2010, 6:29 PM | Message # 7
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΕΦΥΓΕ, ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ. ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΤΙΣ 3-4...ΜΟΛΙΣ ΞΑΠΛΩΣΑ ΑΚΟΥΩ 3-4 ΔΥΝΑΤΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ. ΠΗΓΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ ΚΑΥΓΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΥΜΗΘΙΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΗΜΕΡΩΣΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΧΤΥΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΤΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΕΙ, ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΤΡΕΜΕ Η ΠΟΡΤΑ, ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ.

ΑΠΛΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ "ΣΥΝΗΘΗΣΩ" ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ή ΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ Η' VIDEO.


ΤΗΝ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΑΝ ΛΑΧΤΑΡΑΣ, ΣΕ ΞΕΝΟΥΣ ΜΗΝ ΕΛΠΙΖΕΙΣ, ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΑΡ' ΤΗΝ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΛΙΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΞΙΖΕΙΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΝΗΣΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

 
LordlyDate: Παρασκευή, 22-ΟΚΤ-2010, 5:38 PM | Message # 8
Μέλος φάντασμα
Group: Checked
Messages: 1
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Γεια σας..

Διαβασα τισ παραπανω ιστοριες και ειναι πραγματικα πολυ ενδιαφερον το θεμα.Δεν θα ελεγα οτι ειμαι 100 τισ 100 πεποισμενη πως ολα αυτα ισχυουν,παρ'ολα αυτα βιωνοντας η ιδια εμπειριες τετοιας φυσεωσ παλευω να βγαλω μια ακρη οσον αφορα την ορθοτητα τους.Απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου ειχα μια ισχυρη αισθηση πωσ δεν ειμαι μονη μου.Ενιωθα παντα ακομα και ως παιδι του δημοτικου πωσ καποιος ειναι διπλα μου και με προστατευει.Αυτο φυσικα δεν μπορω να το αποδειξω με στοιχεια σε κανεναν αλλα η εμπειρια στην προκειμενη περιπτωση ειναι πραγματικα εντονη.Θυμαμαι τον εαυτο μου γυρω στα 6 να συνομιλει με καποιον-κατι καθωσ εγραφα μια απο τις πρωτες εκθεσεις μου.Το θεμα ηταν φυσικα απλο αναλογο με την ηλικια μου ,για ενα δεντρο.Η μαμα μου ηταν εδω και μερεσ στο νοσοκομειο μιας και ο πατερας μου ειχε ενα σοβαρο θεμα υγειας.Οταν δεχτηκε τηλεφωνημα απο την δασκαλα μου''πρεπει να ερθετε να μιλησουμε ιδιαιτεροσ΄΄ οπωσ ηταν φυσικο ξαφνιαστηκε.Περασε βιαστικα,για να μαθει περι τινοσ επροκειτο.Εξαιρετικο ειπε.Ειναι αδιανοητο πωσ ενα παιδι σε αυτη την ηλικια εγραψε κατι τετοιο.Ειπε επισησ στην μητερα μου πωσ ειχε γινει και θεμα στο γραφειο απο τουσ καθηγητεσ.Βοηθησατε καθολου το παιδι με την εκθεση?Η μητερα μου φυσικα της εξηγησε πωσ την εκθεση την εγραψα ολομοναχη χωρις την στοιχειωδη βοηθεια.Αυτο ηταν η αρχη.Στην πορεια θυμαμαι τον εαυτο μου αρκετα δομημενο και συνειδητοποιημενο.Θυμαμαι τους προβληματιζμους μου τισ ανησυχιεσ μου, στα οποια παντα μα παντα επερνα μια απαντηση.Αν και μικρη συζητουσα αναιτα με πολυ μεγαλυτερουσ σε ηλικια απο εμενα ανθρωπουσ.Στα δωδεκα μου καθομασταν ολοι μαζι στο σαλονι.Ειχαμε αναψει την σομπα υγραεριου για να ζεσταθει το δωματιο.Καθομουν μπροστα απο την σομπα και κοιτουσα επιμονα την φλογα.Μεσα μου σκεφτομουν σβησε σβησε και με μια κινηση του χεριου μου, ενα ανασηκωμα στην ουσια, η σομπα εσβησε.Πραγμα εξαιρετικα απιθανο ,αφου αυτεσ οι σομπεσ δεν σβηνουν παρα μονο οταν η μπουκαλα υγραεριου εχει τελειωσει.Στην προκειμενη περιπτωση, η μπουκαλα ηταν καινουργια και γεματη.Ολοι σοκαριστηκαν γιατι εγινε μπροστα στα ματια τουσ.Στα 18 μου εμενα μονη μου οταν για πρωτη φορα και αθελα μου εζησα την πρωτη εξωσωματικη μου εμπειρια.Αυτο που εντρομη ψαχνοντασ στο ιντερνετ εμαθα πως ονομαζεται αστρικο ταξιδι.Κατα το αστρικο μου ταξιδι συνομιλησα με μια λιλα σε αποχρωση ενεργεια-οντοτητα.Μια οντοτητα η οπια μου δημιουργουσε μια αισθηση γαληνησ και ηρεμιασ.Ναι ηταν ισωσ αυτη η φωνη που ακουγα απο παιδι.Μου ειπε υπεροχα πραγματα πραγματα ξεχωριστα,γεματα νοημα.Ειδα υπεροχα τοπια.Καποια στιγμη στα 20 μου σταματησα αυτη τη δραστηριοτητα.Φοβηθηκα πωσ κινδυνευει η πραγματικοτητα μεσα στην οποια πρεπει να ανηκω.Απο τοτε μεχρι και σημερα συμβαινουν διαφορα φαινομενα οταν ειμαι μονη μου.Πεφτουν ποτηρια την ωρα που κοιμαμαι,ακουω θορυβουσ,νιωθω μια διαρκη απειλη απο μια αρνητικη για την φυση μου ενεργεια.Βλεπω διαρκωσ εντονα ονειρα.Mια εβδομαδα πριν επεσα να κοιμηθω.Σε καποια στιγμη ενω κοιμομουν και εξακολουθουσα να εχω την αισθηση του περιβαλλοντοσ(κατασταση R.E.M) καποιοσ μου μιλουσε.Μου μιλουσε,χωρισ να καταλαβαινω τι μου λεει.Ενιωθα την φωνη του στο μυαλο μου για ερκετη ωρα.Σε καποια στιγμη οι τονοι του εγιναν πιο εντονοι και νευρισμενα μου ειπε το εξης:Σου εχει δωθει ενα ταλεντο και πρεπει να το εκμεταλλευτεις!Ξυπνησα εντρομη..Θελω πραγματικα την εμπειρια καποιου που ισωσ θα μπορουσε να με φωτισει πανω σε αυτο το θεμα..Ευχαριστω για τον χρονο σας!!Ειναι η πρωτη φορα που γραφω για την εμπειρια μου..

 
aposperittisDate: Παρασκευή, 22-ΟΚΤ-2010, 6:22 PM | Message # 9
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Καταρχάς καλωσόρισες στην παρέα μας!
Πολλές φορές αφήνουμε το ένστικτο ελεύθερο να μας καθοδηγήσει σε καταστάσεις που μας τρομάζουν.
Για εμένα είναι ξεκάθαρο πως έχεις μαζί σου μια αόρατη οντότητα που σίγουρα δεν είναι εχθρική! Πολύ πιθανόν να είναι και ο φύλακας άγγελος σου! Ίσως και κάτι ακόμα ανώτερο. Έχει κάνει τα ΤΕΣΤ για τα παιδιά indigo? Έχεις εξασκίση την δύναμη σου και σε άλλα αντικείμενα? Μήπως είσαι τηλεπαθητική?
Θέλει πολλή μελέτη το θέμα σου και σύγουρα πολύ εξάσκηση από εσένα! Πρέπει να μάθεις να ξεχωρίσεις αν αυτά τα κάνει η παρουσία που είναι κοντά σου ή πραγματικά ΕΣΥ?


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
alexandraDate: Πέμπτη, 18-ΝΟΕ-2010, 6:53 PM | Message # 10
Ενεργό μέλος
Group: Special User
Messages: 212
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Εγώ δεν ξέρω τι να πω πάνω σε αυτά....Όμως μου αρέσουν να τα διαβάζω! Αν έχεις και άλλες εμπειρίες φίλε Lordly ευχαρίστως να τις διαβάσουμε.
 
spidDate: Δευτέρα, 29-ΝΟΕ-2010, 2:50 AM | Message # 11
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΙΝΑΙ 1:50..ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10 ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΟΥΝ ΜΟΝΟΣ. ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΙΣ ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΝΕΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΣΑ ΠΩΣ ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ. ΠΗΓΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΝΕΝΑ (ΕΙΝΑΙ ΓΥΑΛΙΝΗ Η ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΓΟΥΡΕΣ ΦΕΝΟΝΤΑΙ) ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΚΛΕΕΙ. ΜΕ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΗ 10-15 ΠΗΓΑ,ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ. ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΠΗΓΑ, ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 3-4 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΤΩΝ ΖΩΩΝ. ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ, ΔΕΝ ΕΙΔΑ, ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΠΩΣ ΝΑ ¨ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΣΩ" ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ, ΤΙ Η ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΛΠ

ΤΗΝ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΑΝ ΛΑΧΤΑΡΑΣ, ΣΕ ΞΕΝΟΥΣ ΜΗΝ ΕΛΠΙΖΕΙΣ, ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΑΡ' ΤΗΝ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΛΙΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΞΙΖΕΙΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΝΗΣΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

 
aposperittisDate: Δευτέρα, 29-ΝΟΕ-2010, 2:37 PM | Message # 12
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Αναρωτιέμαι άραγε κάνα βίντεο θα μπορούσες να τραβήξεις? Βέβαια καταλαβαίνω ότι δεν ξέρεις πότε θα γίνει κάτι και αν γἰνει αλλά από τι έχω καταλάβει βράδια συνήθως γίνονται αυτά. Αν την έβαζες να γράφει για κανένα 5ορο ίσως έπιανε κάτι! Θα ήταν συγκλονιστικό ντοκουμέντο για όλους μας.

Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
spidDate: Δευτέρα, 06-ΔΕΚ-2010, 9:47 PM | Message # 13
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
ΤΟ ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΚΙΜΑΣΑ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ, ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΟΤΑΝ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΓΙ' ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΞΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΒΟΣΒΗΝΑΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ..
ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΠΙΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΒΡΕΣΤΕ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ
ΠΑΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ

Added (2010-12-06, 9:47 PM)
---------------------------------------------
ΠΡΙΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ...ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ..ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΩ.
ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ 3-4 ΧΡΟΝΙΑ KAI ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ..ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ (ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ) ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΑΚΟΥΩ ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΤΟ ΞΑΝΑ ΑΚΟΥΩ..Ε ΤΟΤΕ ΝΟΜΙΣΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ. 1 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΠΡΙΝ ΟΜΩΣ ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΕ 2:15. Ε ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ...ΞΑΠΛΩΣΑ ΣΚΕΠΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΜΕ ΞΑΝΑ ΦΩΝΑΞΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ..Ε ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΡΑ ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΗΚΑ.


ΤΗΝ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΑΝ ΛΑΧΤΑΡΑΣ, ΣΕ ΞΕΝΟΥΣ ΜΗΝ ΕΛΠΙΖΕΙΣ, ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΑΡ' ΤΗΝ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΛΙΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΞΙΖΕΙΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΝΗΣΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

Message edited by spid - Δευτέρα, 06-ΔΕΚ-2010, 9:47 PM
 
aposperittisDate: Δευτέρα, 06-ΔΕΚ-2010, 9:55 PM | Message # 14
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Αυτό θα ήταν ότι πρέπει για μαγνητοσκόπηση! Αν κατάφερνες μια καλή και καθαρή ηχογράφηση πολλοί θα έχαναν τον ύπνο τους!

Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
spidDate: Δευτέρα, 06-ΔΕΚ-2010, 10:12 PM | Message # 15
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
ΝΑΙ..ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΟΛΛΑ..ΝΑ ΑΥΤΟΧΤΟΝΙΣΩ? ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ 'Η ΘΑ ΠΑΘΩ ΑΝΑΚΟΠΗ 'Η ΜΗΠΩΣ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ?
ΝΑ ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΙΣΩ ΟΜΩΣ..ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΙΚΑ


ΤΗΝ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΑΝ ΛΑΧΤΑΡΑΣ, ΣΕ ΞΕΝΟΥΣ ΜΗΝ ΕΛΠΙΖΕΙΣ, ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΑΡ' ΤΗΝ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΛΙΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΞΙΖΕΙΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΝΗΣΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

Message edited by spid - Δευτέρα, 06-ΔΕΚ-2010, 10:12 PM
 
Forum » Φαντάσματα » Εμπειρίες » ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ 13 ΜΟΥ
  • Page 1 of 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Search: