Κυριακή, 05-ΜΑ-2024, 2:00 PM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Φαντάσματα » Εμπειρίες » ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ 13 ΜΟΥ
ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ 13 ΜΟΥ
spidDate: Πέμπτη, 02-ΦΕΒ-2012, 1:56 AM | Message # 76
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ωραία είναι...άμα θέλω να αυτοκτονίσω!
θα πρότεινα κάτι λίγο πιο χαρούμενο ρε παιδιά..δεν φτάνει που παθένω έμφραγμα κάθε φορά που μπαίνω και με αυτά που διαβάζω...


ΤΗΝ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΑΝ ΛΑΧΤΑΡΑΣ, ΣΕ ΞΕΝΟΥΣ ΜΗΝ ΕΛΠΙΖΕΙΣ, ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΑΡ' ΤΗΝ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΛΙΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΞΙΖΕΙΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΝΗΣΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

Message edited by spid - Πέμπτη, 02-ΦΕΒ-2012, 1:56 AM
 
aposperittisDate: Πέμπτη, 02-ΦΕΒ-2012, 2:05 AM | Message # 77
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Είναι κλασικό Ροκ, τι να βάλω? Πρότεινε κάτι! Όχι εδώ όμως γιατί βγήκαμε είδη off topic. Στείλε μας ένα λινκ με την μουσική που προτείνεις στο αντίστοιχο τόπικ της εκπομπής.

Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
mentwrasDate: Τρίτη, 20-ΜΑΡ-2012, 2:51 PM | Message # 78
Μέλος φάντασμα
Group: Checked
Messages: 9
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
καλημερα και απο μενα...φιλε spid ποτε θα με φιλοξενησεις στο σπιτι σου για μια μικρη ερευνα..??
ενδιαφερον πολυ οι εμπηριες σου...και πραγματικα θα ηθελα να ειμαι στην θεση σου...βλεπεις απο
πολυ μικρη ηλικια ειχα εμμονη με την μεταθανατια ζωη και γενικα με το μεταφυσικο...
δεν ξερω αν οντως το σπιτι σου ειναι στοιχειωμενο ή αν εσυ εισαι στοιχειωμενος...γιατι κατα την
γνωμη μου αν ηταν στοιχειωμενο το σπιτι σου κιαλλα ατομα του σπιτιου θα ακουγαν τα χτυπηματα
και γενικα ολο και κατι θα ειχαν αντιληφθει...οποτε ισως να εισαι εσυ στοιχειωμενος...παντως κατα την
αποψη μου αυτο που το προκαλει ισως να ειναι ο ιδιος ο φοβος σου...οσο φοβασαι αυτο ειναι εκει..
μολις περνεις αποφαση να το αντιμετοπισεις αυτο φευγει....
πανω σε αυτο το συναισθημα βασιζεται και το ντοκιμαντερ που θελω να κανω με βαση τα στοιχειωματα
στην ελλαδα...
 
margaritaDate: Τρίτη, 20-ΜΑΡ-2012, 6:46 PM | Message # 79
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
Quote (mentwras)
δεν ξερω αν οντως το σπιτι σου ειναι στοιχειωμενο ή αν εσυ εισαι στοιχειωμενος

στο δικό μου σπίτι πάντως εκτός απο εμένα βλέπουν κι αλλοι ,αρα είναι ο χώρος και οχι ο φόβος γιατι εγω πλέον δεν φοβάμαι εδω και πολλά χρόνια !!!!!!

Added (2012-03-20, 6:46 PM)
---------------------------------------------
θα έλεγα συνυπάρχω αρμονικά!!!!


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Τρίτη, 20-ΜΑΡ-2012, 10:34 PM | Message # 80
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Quote (mentwras)
οποτε ισως να εισαι εσυ στοιχειωμενος

H εαφροισκιωτος !
cool


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Τρίτη, 20-ΜΑΡ-2012, 10:38 PM | Message # 81
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
Quote (Θνητος)
H εαφροισκιωτος !
cool

ελαφρύς ίσκιος ,ισως πιο κοντα σε αιθερική υπόσταση γιαυτό αντιλαμβάνεται αλλες μη ορατές καταστάσεις!!!


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Τρίτη, 20-ΜΑΡ-2012, 10:51 PM | Message # 82
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Ε ναι (μην τον τρομαξουμε κιολας τον spid)
cool


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Τρίτη, 20-ΜΑΡ-2012, 10:52 PM | Message # 83
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
οχι με τίποτα!!!!!

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
mentwrasDate: Τετάρτη, 21-ΜΑΡ-2012, 3:18 PM | Message # 84
Μέλος φάντασμα
Group: Checked
Messages: 9
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (margarita)
στο δικό μου σπίτι πάντως εκτός απο εμένα βλέπουν κι αλλοι ,αρα είναι ο χώρος και οχι ο φόβος γιατι εγω πλέον δεν φοβάμαι εδω και πολλά χρόνια !!!!!!

Added (2012-03-20, 6:46 PM)
---------------------------------------------
θα έλεγα συνυπάρχω αρμονικά!!!!


γιατι να μην συμβαινει και στο δικο μου σπιτι δηλαδη.../??
αντε αρχιζω και ζηλευωωωωωωω
 
margaritaDate: Τετάρτη, 21-ΜΑΡ-2012, 4:22 PM | Message # 85
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
ισως να συμβαίνει και να μην το αντιλαμβάνεσαι γιατι μπορεί να είναι αντίστροφες οι ενέργειες η να φοβάσαι κατα βάθος και να το εμποδίζεις .Πάντως πιστεύω οτι σε λίγο καιρό η επικοινωνια με παράλληλες διαστάσεις και οντότητες θα είναι πιο βατή!!!!!

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Τετάρτη, 21-ΜΑΡ-2012, 9:52 PM | Message # 86
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
ε αμα ανακατευεσαι με τα πιτουρα σε τρων οι κοτες !!
biggrin biggrin biggrin


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
spidDate: Κυριακή, 27-ΜΑ-2012, 4:52 AM | Message # 87
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (mentwras)
καλημερα και απο μενα...φιλε spid ποτε θα με φιλοξενησεις στο σπιτι σου για μια μικρη ερευνα..??
ενδιαφερον πολυ οι εμπηριες σου...και πραγματικα θα ηθελα να ειμαι στην θεση σου...βλεπεις απο
πολυ μικρη ηλικια ειχα εμμονη με την μεταθανατια ζωη και γενικα με το μεταφυσικο...
δεν ξερω αν οντως το σπιτι σου ειναι στοιχειωμενο ή αν εσυ εισαι στοιχειωμενος...γιατι κατα την
γνωμη μου αν ηταν στοιχειωμενο το σπιτι σου κιαλλα ατομα του σπιτιου θα ακουγαν τα χτυπηματα
και γενικα ολο και κατι θα ειχαν αντιληφθει...οποτε ισως να εισαι εσυ στοιχειωμενος...παντως κατα την
αποψη μου αυτο που το προκαλει ισως να ειναι ο ιδιος ο φοβος σου...οσο φοβασαι αυτο ειναι εκει..
μολις περνεις αποφαση να το αντιμετοπισεις αυτο φευγει....
πανω σε αυτο το συναισθημα βασιζεται και το ντοκιμαντερ που θελω να κανω με βαση τα στοιχειωματα
στην ελλαδα...


τα περισσότερα όταν κοιμάσε δεν θα μπορούσα να τα αντιληφθώ ούτε εγώ...τώρα για 2 περιπτώσεις που θα μπορούσαν και άλλοι να καταλάβουν την μια φορά έλειπαν όλοι και την άλλη δεν ήμουν καν στο σπίτι μου.
κατα τα άλλα πριν 1-2 βδομάδες το κατάλαβε και ο πατριος μου που ήταν μαζί μου σε μια πρόσφατη περίεργη κατάσταση.
και συγνώμη για την τεράστια καθηστέριση να σου απαντήσω!


ΤΗΝ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΑΝ ΛΑΧΤΑΡΑΣ, ΣΕ ΞΕΝΟΥΣ ΜΗΝ ΕΛΠΙΖΕΙΣ, ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΑΡ' ΤΗΝ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΛΙΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΞΙΖΕΙΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΝΗΣΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

 
antwnisdaDate: Τρίτη, 14-ΑΥΓ-2012, 2:40 AM | Message # 88
Μέλος φάντασμα
Group: Checked
Messages: 1
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
καλησπερα με λενε αντωνη! ευτηχως που υπαρχει και αυτο εδω και μπορουμε να πουμε τις οποιες εμπειριες μας! βασικα θελω να τις μοιραστω μαζι σας για να μου πειτε την αποψη σας και γιατι μου συμβαινει ολο αυτο που θα αναφερω! καποιοι λενε οτι ειναι τυχεροι αν δουνε κατι! εχω σε ενα τετραδιο απο τα 14 μου μεχρι και τωρα γραμμενες καποιες εμπειριες που εζησα! οταν αυτες φτανουν τον αριθμο 28 ειναι τυχη η καταρα; και οι πιο πολλες , πιστεψτεμε, ηταν τρομακτικες! και παλι θα θελα να ευχαρηστησω τα παιδια που εφταξαν αυτην εδω την σελιδα και πιστευω ειναι οτι πιο τελειο αυτη την στιγμη στα ελληνικα σαιτ με τετοια θεματολογια!
 
margaritaDate: Τρίτη, 14-ΑΥΓ-2012, 3:52 PM | Message # 89
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΑΝΤΩΝΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ , ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ ! ΤΙΜΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ !!!!

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Τρίτη, 14-ΑΥΓ-2012, 7:06 PM | Message # 90
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Καλωσόρισες στην παρέα μας Αντώνη. Περιμένουμε να ακούσουμε τις εμπειρίες σου και να τις συζητήσουμε ελπίζοντας ότι δεν θα σε απογοητεύσουμε!

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
Forum » Φαντάσματα » Εμπειρίες » ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ 13 ΜΟΥ
Search: