Τρίτη, 30-ΑΠΡ-2024, 11:01 AM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Εξωγήινοι - UFO » Φοβίες » Άποψη
Άποψη
aposperittisDate: Πέμπτη, 10-ΜΑΡ-2011, 1:32 AM | Message # 16
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Θα συμφωνήσω με τον φίλο Βουκεφάλα, μάλιστα θα τον παραπέμψω και στο άρθρο μας αυτό!

http://esperos.ucoz.com/index....89


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
georgiaDate: Σάββατο, 19-ΜΑΡ-2011, 5:35 PM | Message # 17
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Η γνώμη μου είναι πως προερχόμαστε από αυτούς, διάφορα στάδια τις ιστορίας μας αλλά και διάφορες ικανότητες που έχουμε αναδείξει ενίοτε δείχνουν ότι δεν είμαστε απόγονοι του ΑΔΑΜ και της ΕΥΑΣ. Το θέμα είναι πότε θα ξανά έρθουν και τι θα κάνουν όταν δουν πως καταντήσαμε (Αν και το έχουν δει)
 
kostasreisisDate: Τρίτη, 05-ΑΠΡ-2011, 10:48 PM | Message # 18
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Quote (Sum_Quod_Eris)
Αν υποθέσουμε πως είναι και πολιτισμικά ανώτεροι και σύμφωνα με τα ανθρώπινα κριτήρια, τότε σίγουρα έχουν σκοπό να μας καταστρέψουν (βλ. κατάκτηση της Αμερικής κτλ) αλλά δε το πιστεύ
αν ειναι πολιτισμικα ανωτεροι τοτε δε θα μας καταστρεψουν γιατι πολιτισμος δε σημαινει καταστροφη, και αν οι ισπανοι και οι πορτογαλοι κατεστρεψαν τους ιθαγενεις αμερικανικους λαους το εκαναν γιατι δεν ηταν πολιτισμενοι αλλα οπλικα ανωτεροι και διψουσαν για χρυσαφι
 
ΘνητοςDate: Τρίτη, 05-ΑΠΡ-2011, 10:50 PM | Message # 19
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Σωστος

ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
kostasreisisDate: Τρίτη, 05-ΑΠΡ-2011, 10:53 PM | Message # 20
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Quote (aposperittis)
Αν συνεχίσουμε με αυτόν τον ρυθμό είχαν πει σε κάποιους μάρτυρες τότε θα αναγκαστούν να επέμβουν

http://www.defencenet.gr/defence....mid=150
μετα απο αυτο εαν δεν επεμβουν τοτε θα μας φαει ο Γκοντζιλα!!!!
 
alexandraDate: Παρασκευή, 08-ΑΠΡ-2011, 4:00 PM | Message # 21
Ενεργό μέλος
Group: Special User
Messages: 212
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Quote (kostasreisis)
μετα απο αυτο εαν δεν επεμβουν τοτε θα μας φαει ο Γκοντζιλα!!!!

Και μάλιστα από ολόγραμμα!

 
xristosmacDate: Παρασκευή, 08-ΑΠΡ-2011, 4:21 PM | Message # 22
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Λέτε να μας έμαθαν την τέχνη του ολογράμματος οι εξωγήινοι? Μέσα στις συμφωνίες τους δεν είναι η ανταλλαγή τεχνολογίας?

Τα πάντα ρέει....
 
ΑθηναίοςDate: Παρασκευή, 08-ΑΠΡ-2011, 5:30 PM | Message # 23
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Πλησιάζει η Δευτέρα Παρουσία σύμφωνα με όλες τις τελευταίες εξελίξεις.....

.... ΣΕ ΟΛΟΓΡΑΜΜΑ..... tongue


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
kostasreisisDate: Σάββατο, 09-ΑΠΡ-2011, 9:45 PM | Message # 24
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
σχετικα με τα ολογραμματα θυμαστε ενα coin game οσοι τα προλαβατε , που επαιζες με ολογραμματους ηρωες?
εχω ξοδεψει πολλα 20αρικα θυμαμαι, και στην αρχη δεν επαιζα απλα απλωνα το χερι να τους πιασω και τρελλαινομουνα που δε μπορουσα
 
aposperittisDate: Κυριακή, 10-ΑΠΡ-2011, 3:36 PM | Message # 25
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Quote (kostasreisis)
σχετικα με τα ολογραμματα θυμαστε ενα coin game οσοι τα προλαβατε , που επαιζες με ολογραμματους ηρωες?
εχω ξοδεψει πολλα 20αρικα θυμαμαι, και στην αρχη δεν επαιζα απλα απλωνα το χερι να τους πιασω και τρελλαινομουνα που δε μπορουσα

Όχι δεν το είχα δει ποτέ! Σε ποια εποχή υπήρξε τέτοιο παιχνίδι και δεν το πρόλαβα!!!! Είμαι γεννηθείς του 1978 και φανατικός Gamer ακόμα και τώρα! Πως μου ξέφυγε αυτό? Και το κυριότερο πως είχαν την τεχνολογία τότε να κάνουν κάτι τέτοιο ειδικά την εποχή που λες με τα 20ρικα που μας πας πάρα πολλά χρόνια πίσω! Δεν λέω ότι δεν υπήρξε απλά απορώ πως μου ξέφυγε και πως είχαν τέτοια τεχνολογία τότε.


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
kostasreisisDate: Τρίτη, 12-ΑΠΡ-2011, 10:29 AM | Message # 26
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
εγω τα προλαβα στο μποουλινγκσεντερ της Κηφισιας αλλα δυστηχως δεν τα προλαβες γιατι ειμαι γεννηθεις του 68, χαχαχαχαχαχα
 
aposperittisDate: Τρίτη, 12-ΑΠΡ-2011, 5:33 PM | Message # 27
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Quote (kostasreisis)
αλλα δυστηχως δεν τα προλαβες γιατι ειμαι γεννηθεις του 68, χαχαχαχαχαχα

Χαχαχαχαχα Και νόμιζα πως ως τώρα τουλάχιστον ήμουν ο "παππούς" της παρέας!!!!!

Χαίρομαι που βλέπω ότι υπάρχουν άνθρωποι σε αυτές τις ηλικίες που πραγματικά ενδιαφέρονται και ψάχνονται! Βλέπεις φίλε μου εμείς μεγαλώσαμε κάπως συντηρητικά και δύσκολα μας αλλάζουν μυαλά!!!!


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
kostasreisisDate: Τρίτη, 12-ΑΠΡ-2011, 7:41 PM | Message # 28
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
το ωραιο ειναι πως τους μεγαλουσ ανθρωπους εδω στο νησι δεν τους προσφωνουν κυριους αλλα θειους, ετσι λοιπον κι εγω φετος το πρωτακουσα, αν και μου κακοφανηκε στην αρχη το συνηθισα, το θεμα ειναι οτι οσο πιο θειος εισαι μαλλον πιο πολυ ενθουσιασμο (εστω και ζυγισμενο) κρυβεις μεσα σου
 
voukefalasDate: Τρίτη, 21-ΙΟΥ-2011, 4:02 PM | Message # 29
Μέλος φάντασμα
Group: Checked
Messages: 10
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Χαχαχαχαχα Και νόμιζα πως ως τώρα τουλάχιστον ήμουν ο "παππούς" της παρέας!!!!!

Χαίρομαι που βλέπω ότι υπάρχουν άνθρωποι σε αυτές τις ηλικίες που πραγματικά ενδιαφέρονται και ψάχνονται! Βλέπεις φίλε μου εμείς μεγαλώσαμε κάπως συντηρητικά και δύσκολα μας αλλάζουν μυαλά!!!!

ισως κ να μην ειναι ετσι...γνωρίσω πολλους ηλικιωμένους ανω των 50,που εχουνε αλαξει τα μυαλα τους....ο κοσμος αρχίζει κ ξυπναει κ ωαχνετε....ρωταει και διαβαζει!

επισης,σιγουρα υπαρχουν οι εξωγήινοι αλλα το θεμα ειναι ΤΙ θελουν απο εμας? σιγουρα θα ειναι πολυσ εκνευρισμένοι με το πως συμπεριφερόμαστε στην μονάκριβη ΓΗ μας!!! sad
 
boommaxDate: Δευτέρα, 19-ΔΕΚ-2011, 0:14 AM | Message # 30
Παρατηρητής
Group: Special User
Messages: 31
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Και εγω πιστευω πος προερχομαστε απο αυτους, δεν γινεται ξαφνικα να εφτασαν απο απλοι γεωργοι - πολεμιστες να αναπτηξουν σε τετοιο βαθμο την δημοκρατια, την φυσικη, την ιατρικη, την φιλοσοφια, την αρχιτεκτονικη (που αποδεδηγμενα ακομα και σημερα μας αφηνει αφωνους, να στησουν κοινωνιες που οδευαν σταθερα στην εξελιξη, να αποκτησουν φοβερα πολεμικα οπλα και αλλα πολλα που δεν εχει ουσια να τα γραφω αφου ολοι μας τα ξερουμε, και να τους λενε και απο πανω ειδολολατρες... Για μενα οι "θεοι" του ολυμπου δεν ηταν τιποτα παραπανο απο τους εκπροσοπους των πολιτισμον που θελησαν να μας βαλουν στο "σωστο" δρομο μπας και ανοιξουμε τα γκαβα μας ματακια...
Πραγμα το οποιο καπιοι οσφρηζοντας την εξουσια και την δυναμη που θα αποκτουσαν "τυφλοσαν" των παγκοσμιο πληθυσμο εσκεμενα κρυβοντας γνωσεις και γεγονοτα για δικια τους χρηση, με αποτερο σκοπο την ολοκληροτικη και παγκοσμια κυριαρχια-τυρανεια που μας χτυπα τοσο επιμονα την πορτα της τελευταιες αυτες δεκατιες...

Μακρια το πηγα λιγο αλλα δεν βαριεσε dry cool
 
Forum » Εξωγήινοι - UFO » Φοβίες » Άποψη
Search: