Τρίτη, 21-ΜΑ-2024, 7:53 AM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » “Να προετοιμαζόμαστε για μια μεγάλη σύγκρουση… με αίματα” (!!!)
“Να προετοιμαζόμαστε για μια μεγάλη σύγκρουση… με αίματα”
ΘνητοςDate: Δευτέρα, 03-ΟΚΤ-2011, 9:02 PM | Message # 16
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
ΕΚΤΑΚΤΟ ΤΟ ΜΠΑΦΟΚ ΚΛΕΙΝΕΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΒΑΡΩΝΤΑΣ ΜΑΘΗΤΕΣ

http://enomenoiblogers.blogspot.com/2011/10/blog-post_4399.html

Εχει και βιντεο στα'αγλικα για προωθηση !


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΑθηναίοςDate: Δευτέρα, 03-ΟΚΤ-2011, 10:07 PM | Message # 17
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Έχουμε πολύ καλή νεολαία, αλλά πολλοί (αν όχι οι περισσότεροι) την υποτιμούν! Γρήγορα θα αλλάξουν γνώμη! Θα αναγκαστούν να αλλάξουν γνώμη!

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΘνητοςDate: Δευτέρα, 03-ΟΚΤ-2011, 11:13 PM | Message # 18
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Quote (Αθηναίος)
αλλά πολλοί (αν όχι οι περισσότεροι) την υποτιμούν

Αυτοι ειναι οι ξερολες που δεν ξερουν την τυφλα τους συνηθως !!! surprised


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΑθηναίοςDate: Δευτέρα, 03-ΟΚΤ-2011, 11:17 PM | Message # 19
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Quote (Θνητος)
Αυτοι ειναι οι ξερολες που δεν ξερουν την τυφλα τους

Δηλαδή ψηφοφόροι του ΠΑΣΟΚ;;;; groupjump groupjump


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΘνητοςDate: Τετάρτη, 05-ΟΚΤ-2011, 9:04 PM | Message # 20
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Και οχι μονο !! biggrin biggrin biggrin

Added (2011-10-05, 9:04 PM)
---------------------------------------------
Τι δες σας είπαν
Τι δεν σας είπαν από χθές μέχρι σήμερα και που σε κανένα κανάλι δεν έπαιξαν!

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΦΟΥΡΙΚΗΣ
Έχουμε και λέμε:

1) Ο οίκος αξιολόγησης "Moodys" εχθές την νύχτα, υποβίβασε την Ιταλία στην κατηγορία Α΄. (Οι γνώστες ξέρουν πολύ καλά τι σημαίνει αυτό).

2) Γερμανοί επενδυτές ετοιμάζονται να κατέβουν Πελοπόννησο. (Σχεδιάζουν επενδύσεις σε φιλέτα της Πελοποννήσου και υπόθηκε ότι οι εργαζόμενοι που θα προσβληθούν θα υπογράψουν σύμβαση μισθοδοσίας της τάξεως του σπουδαίου μισθού των 300 με 400 ευρό) / Ψάξτε το.

3) Οι μονάδες καταστολής είναι έτοιμες περιμένοντας την εντολή για την πλήρη διάλυση των διαδηλώσεων. (Αυτή η είδηση συνδέεται με την αμέσως επόμενη).

4) Σε χθεσινή τηλεφωνική επικοινωνία Παπανδρέου - Μέρκελ, του ζήτησε η δεύτερη να πάει οπωσδήποτε σε εκλογές. (Η εξαγγελία θα γίνει την Δευτέρα που μας έρχεται στην δευτερολογία του Πρωθυπουργού στην Βουλή). Επίσης κι ότι πρέπει να πάει σε ελεγχόμενη χρεοκοπία.

5) Χρήστος Κώνστας (οικονομικός συντάκτης στο ALTER) είπε: "Δυστυχώς εδώ που φθάσαμε "ΠΡΕΠΕΙ" οι Έλληνες να κατεβάσουν τα παντελόνια και να πουν κι "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ". (Όχι σχόλια).

Όπως καταλαβαίνετε, το δούλεμα που πέφτει από τα μέσα και τους πολιτικούς, δεν λέγεται. Το μόνο που έχω να σας πω είναι μην μασάτε, μην ακούτε κανέναν και προπάντων εμένα. Σε εκλογές θα πάμε, τις επόμενες 2 βδομάδες θα ξεκαθαρίσουν όλα, το θέμα όμως είναι και που με απασχολεί... θα πάμε σε εκλογές ή θα έχουμε ανάφλεξη συρράξεων κυρίως στις πόλεις; Κι αν πάμε θα πάτε να ψηφίσετε ή σκέφτεστε να πράξετε τα δέοντα που απαιτούνται για να αλλάξει η κατάσταση, γιατί μην μου πείτε ότι αν τον ρίξετε και φέρετε άλλον επάνω θα είναι καλύτερα, γιατί μες στην θλίψη μου θα αρχίσω να γελάω με την ψυχή μου κι αυτό δεν το θέλω.

Πηγη , http://el-lhnwndikaion.blogspot.com/2011....e019ccb


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Τετάρτη, 05-ΟΚΤ-2011, 11:06 PM | Message # 21
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
πως καταντήσανε την πατρίδα μας τα ρεμάλια

Added (2011-10-05, 11:06 PM)
---------------------------------------------
αθηναίε πηγες στην πορεία σήμερα?


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Πέμπτη, 06-ΟΚΤ-2011, 0:19 AM | Message # 22
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Πήγα... Τον πούλο κι έξω από δω! Το καλύτερο σύνθημα!

Εκείνο που μου έκανε εντύπωση ήταν που εμπόδιζαν τους γωτορεπόρτερς να κάνουν τη δουλειά τους και σε μερικές περιπτώσεις έπεσε και ξύλο! Αυτό είναι δείγμα πανικού! Λίγα τα ψωμιά τους πλέον! Μέρες μετράνε!

Υ/Γ.: Με έχουν ρημάξει στα τηλέφωνα και δεν μπορώ να απαντώ αμέσως!


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
margaritaDate: Πέμπτη, 06-ΟΚΤ-2011, 6:56 PM | Message # 23
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
αθηναίε αυτό θα σου πω μόνο ,στην Γαλίδα δημοσιογράφο που μας έβαλε να μιλήσουμε στην κάμερα την έσπασαν στο ξύλο!
Επίσης αυτό που μου έκανε εντύπωση ηταν οτι με ρώτησε τρείς φορές ο διερμηνέας της (ο οποίος ηταν ενας βλαμένος πονηρός γάλος που ηξερε σπαστά ελληνικά ) αν διαδηλώνουμε γιατι δεν θέλουμε τους ευρωπαίους! Δηλαδή τι ερώτηση ηταν αυτή και τι μήνυμα ήθελαν να περάσουν ?Αν δεν κρατούσαμε την ψυχραιμία μας θα λέγαμε βλακείες. Είπαμε οτι δεν τα εχουμε με τους λαούς της Ευρώπης αλλά με τις κυβερνήσεις που εξωθούν τους λαούς στην αθλιότητα ,επίσης οτι πολύ γρήγορα θα κάνουν το ιδιο και στον δικό τους τον λαό γι αυτό πρέπει να ξεσηκωθούν κι αυτοί και ολοι οι λαοί της ευρώπης για να διωξουμε τους παγκόσμιους δυνάστες μας.Ηταν δημοσιογράφοι απο την Κινα ,την Ιαπωνία και την Ιταλία και φυσικά και οι δικοί μας.

Added (2011-10-06, 6:51 PM)
---------------------------------------------
Αν παρατηρήσατε εχθές στα ΜΜΕ ελάχιστα έδειξαν για την πορεία και για το πόσο μεγάλη ηταν και έδειξαν μόνο τα επεισόδια και αυτά οχι εκτεταμένα!Δηλαδή ελεος προκειμένου να μην χάσουν την δουλειά τους αποκρύπτουν πράγματα.Βέβαια καταλαβαίνω πόσο σημαντική είναι η δουλειά για τον καθένα μας αλλά αν δεν κάνουμε κάτι δεν θα υπαρχει δουλειά για κανέναν απο εμάς ουτε για τα παιδιά μας.

Added (2011-10-06, 6:56 PM)
---------------------------------------------
Η κατάσταση είναι τραγική αλλά εχω μια περίεργη αισιοδοξία εκτός αν λειτουργεί ετσι το μυαλό μου για να με προφυλάξει!Δεν μπορώ να δεχτω οτι χάσαμε πάλι την χώρα μας και είμαστε σκλάβοι.


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Πέμπτη, 06-ΟΚΤ-2011, 11:10 PM | Message # 24
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Quote (margarita)
Δεν μπορώ να δεχτω οτι χάσαμε πάλι την χώρα μας και είμαστε σκλάβοι.

Οι Έλληνες είμαστε σαν λαός υπόδουλοι 2000 χρόνια! Είμαστε ελεύθεροι σαν ψυχές, αλλά η πατρίδα είναι σκλαβωμένη! Και όχι μόνο εμείς αλά και όλοι οι αρχαίοι λαοί της Μεσογείου. Όπως κάποτε ελευθερώσαμε αυτούς τους λαούς από τους Ατλάντιους έτσι και τώρα η ιστορία θα επαναλειφθεί με οριστική πλέον λύση. Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του!

Με τα Ιερά χώματα της Ελλάδας ΔΕΝ πρέπει να παίζει κανείς!

«ΕΣΘ΄ ΗΜΑΡ, ΟΤΕ ΦΟΙΒΟΣ ΠΑΛΙΝ ΕΛΕΥΣΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΣ ΑΕΙ ΕΣΤΑΙ»


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
margaritaDate: Παρασκευή, 07-ΟΚΤ-2011, 0:14 AM | Message # 25
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
ελπίζω να μην περάσουν αλλα 2000 χιλ.χρόνια γιατι θέλω να μας δω ελεύθερους

Added (2011-10-07, 0:14 Am)
---------------------------------------------

Quote (Αθηναίος)
«ΕΣΘ΄ ΗΜΑΡ, ΟΤΕ ΦΟΙΒΟΣ ΠΑΛΙΝ ΕΛΕΥΣΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΣ ΑΕΙ ΕΣΤΑΙ»

πότε αθηναίε?


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Παρασκευή, 07-ΟΚΤ-2011, 0:25 AM | Message # 26
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Σύντομα θέλω να ελπίζω!
Το σπουδαίο σ' αυτό τον τελευταίο χρησμό του Μαντείου των Δελφών της Πυθίας Νικάνδρας δεν είναι το πότε θα έρθει αλλά το ΕΣ ΑΕΙ ΕΣΤΑΙ


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.


Message edited by Αθηναίος - Παρασκευή, 07-ΟΚΤ-2011, 0:29 AM
 
margaritaDate: Παρασκευή, 07-ΟΚΤ-2011, 0:30 AM | Message # 27
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
ελπίζω να ζω για να το δω!

Added (2011-10-07, 0:30 Am)
---------------------------------------------
ουτε εχουν καταλάβει τι είχε κάνει ο Μεγα Αλέξανδρος


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Παρασκευή, 07-ΟΚΤ-2011, 0:34 AM | Message # 28
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Δεν εννοώ αυτά που έκανε ο Αλέξανδρος (και πολύ σωστά τα συνέδεσες με τους Ατλάντιους) αλλά για την νίκη των Αθηναίων πριν 12.000 χρόνια επί των Ατλάντων και τον αφανισμό της Ατλαντίδος!

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
margaritaDate: Παρασκευή, 07-ΟΚΤ-2011, 0:39 AM | Message # 29
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
Quote (Αθηναίος)
Όπως κάποτε ελευθερώσαμε αυτούς τους λαούς από τους Ατλάντιους έτσι και τώρα η ιστορία θα επαναλειφθεί με οριστική πλέον λύση. Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του!

πιστεύεις οτι θα γίνει με θεαματικό τρόπο η θα γίνει με έξυπνες αθόρυβες κινήσεις?

Added (2011-10-07, 0:39 Am)
---------------------------------------------

Quote (Αθηναίος)
Δεν εννοώ αυτά που έκανε ο Αλέξανδρος (και πολύ σωστά τα συνέδεσες με τους Ατλάντιους) αλλά για την νίκη των Αθηναίων πριν 12.000 χρόνια επί των Ατλάντων και τον αφανισμό της Ατλαντίδος!

ο μεγα Αλέξανδρος αποτελείωσε οσους είχαν ξεφύγει η κάνω λάθος?


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Παρασκευή, 07-ΟΚΤ-2011, 0:39 AM | Message # 30
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Δεν ξέρω ακόμα αν θα είναι θεαματικός ή αθόρυβος ο τρόπος, ξέρω όμως ότι θα είναι αποτελεσματικός!

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
Forum » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » “Να προετοιμαζόμαστε για μια μεγάλη σύγκρουση… με αίματα” (!!!)
Search: