Τρίτη, 21-ΜΑ-2024, 2:41 AM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » μηνυμα απο την γαλαξιακή ομοσπονδία του φωτός (!)
μηνυμα απο την γαλαξιακή ομοσπονδία του φωτός
margaritaDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 0:39 AM | Message # 16
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
http://vimeo.com/34389736

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 0:53 AM | Message # 17
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Φανταστικό! Σαν ψεύτικα είναι όλα!!! surprised surprised surprised surprised surprised

Added (2012-05-22, 0:53 AM)
---------------------------------------------
Και πολύ ταιριαστή μουσική.


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
margaritaDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 0:53 AM | Message # 18
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
είναι πολύ καλό

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 12:17 PM | Message # 19
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Τα συνεφα οντως πολυ περιεργα ! αυτο με το φως που λες δεν το ειδα αλλα υπηρχε και μια φαρδια πορτοκαλοχρωμη γραμμη χθες το απογευμα !
Και η ΟΛΗ καταστση δεν ξερω τι ακριβως παιζει !
Υπαρχει εντονη κινητικοτητα παντως απ ΟΛΕΣ τι μεριες
surprised


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΣτράτοςDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 2:10 PM | Message # 20
Ενεργό μέλος
Group: Special User
Messages: 175
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Quote (margarita)
Οταν ρώτησα γιατι το είπε αυτο μου απάντησε οτι μπορεί να ενεργοποιήσω δυνάμεις που είναι ανενεργές!

Το πιθανότερο απ' όλα είναι να ανήκει στο "αντίπαλο στρατόπεδο" και όλο αυτό το διάστημα σε "παρακολουθούσε" μέσα από συζητήσεις που κάνατε. Απώτερος σκοπός σ' αυτές τις περιπτώσεις είναι να σταματήσουν με κάθε τρόπο αυτούς που μπορούν να γίνουν οδηγοί της αγάπης και της αφύπνισης. Έχεις την δύναμη να κάνεις πολλά κι ας μη μπορείς ακόμα να τα ελέγξεις. Η ενεργοποίησή σου όμως δεν της άφησε τον χρόνο να κινηθεί εναντίων σου κι επειδή ξέρει ότι πλέον δεν μπορεί να κάνει τίποτα, εκτελεί το σχέδιο εκφοβισμού της υλικής σου μορφής ως ύστατη προσπάθεια. Μπορεί να σε πολεμήσει σε υλικό επίπεδο αλλά δεν μπορεί να σου κάνει τίποτα, οι άμυνές σου είναι ισχυρές πλέον και μπορείς να αντιμετωπίσεις την κάθε κατάσταση με μεγάλη ευκολία, φτάνει να είσαι σε εγρήγορση και να εκπέμπεις αγάπη, το μεγαλύτερο όπλο απέναντι σε κάθε κακόβουλη επίθεση.
Πιστεύω σ' εσένα όπως πιστεύω σε όλα τα παιδιά εδώ μέσα. Σε κάποιο άλλο post είπα ότι η ώρα έφτασε ... είμαι σίγουρος πλέον και τα πρώτα σημάδια τα βλέπουμε ήδη.
Τις επόμενες ημέρες θα υπάρχουν πολλές εξελίξεις σε γήινο/υλικό επίπεδο αλλά και σε πνευματικό, ας είμαστε σε επαγρύπνηση γιατί ο "πόλεμος" άρχισε και πρέπει να αναλάβουμε δράση, ας κάνουμε λοιπόν αυτό που ξέρει και νιώθει ο καθένας ... αυτό για το οποίο είμαστε προορισμένοι !

Quote (margarita)
οσο για τον ηλιο εγινε κάτι περίργο κατά τις τρεις και μισή ενω ηταν ακριβώς στα μισά του ουρανου κατι ακτίνες ερχόντουσαν απο δεξια αντίθετα απο την τροχιά του ηλιου ,μπορεί να συμβεί αυτό?

Οι ακτίνες φωτονίων με τις οποίες βομβαρδιζόμαστε είναι η προετοιμασία μας για το "αύριο". Φαντάσου να σε βγάλουν ξαφνικά από το σκοτάδι σε πολύ δυνατό φως, θα χαθείς. Γι αυτό πρέπει να δεχτούμε την ενέργεια σιγά σιγά και όσοι είναι επιλεγμένοι δέχονται ταυτόχρονα και κάτι ακόμα, "την γνώση". Την συμπαντική γνώση και ενεργοποίηση για όλα όσα συμβούν από δω και πέρα.
Οι ακτίνες φωτονίων δεν έχουν καμία σχέση με τον ήλιο μας, η πηγές είναι διάσπαρτες στην ατμόσφαιρα, σε χαμηλώ υψόμετρο, αλλά συνήθως δεν γίνονται αντιληπτές με γυμνό μάτι. Είναι ταχύτερες, έχουν μεγαλύτερη συχνότητα και είναι πιο "πυκνές" από το γνωστό σε εμάς φως του ήλιου. Αν τώρα, άρχισαν να γίνονται αντιληπτές με γυμνό μάτι σημαίνει ότι η "αλλαγή μας" βρίσκεται σε προχωρημένο στάδιο.
 
ΘνητοςDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 8:56 PM | Message # 21
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Quote (Στράτος)
ας κάνουμε λοιπόν αυτό που ξέρει και νιώθει ο καθένας ... αυτό για το οποίο είμαστε προορισμένοι !

Σωστα αυτα που λες Στράτο , απλα εχω μια περιεργη "αμυνα" σε καποιου που δεν ξερω την προθεση τους.
Σημερα ενας φιλος που ασχολειται πιο πολυ με σαμανικα ήταν τελειως αντιθετος στην κοντρα με τα ερπετα (επετοειδης), και βασικα ΔΕΝ ειμαστε σιγουροι οτι αυτοι ειναι η "κακοι" !
Αν δουμε δε οτι τα φιδια ειναι συμβολα σοφιας και προστασιας σε πολλα αρχαια κειμενα/θρησκειες , δεν εχουμε λογο να τα θεωρουμε "κακα" . Κακα τα θεωρουν οι εβραιοι και οι παραφιαδες τους.
Θα δειξει παντως γιατι ισως καποιοι να πανε να μπερδεψουν και να εφαρμοσουν μια φορα ακομα σε πνευματικο επιπεδο αυτη τη φορα το "διαιρε και βασιλευε".
Τελος ειναι θεμα προθεσης νομιζω και εκει θα την πατησουν παλι στην προσ-παθεια τους.
Πιο βαθια αν παμε ειναι επισης θεμα του τι θελει ο καθενας ,
αν θες να "εξαφανισεις" το κακο ΔΕΝ του φερνεις καμια αντισταση , "αγιαζεις"/πας σε αλλο επιπεδο και το αφηνεις να αυτοκαταστραφει χωρις να ενδιαφερεσαι για την υπολοιπη κοινωνια.(μυστικισμος-μοναχισμος)
αν θες να δημιουργησεις εναν καλυτερο κοσμο ΠΡΕΠΕΙ να συγκρουστεις με το "κακο" , να καταστραφει το εκφυλισμενο απο τις 2 αντιροπες δυναμεις και να δημιουργηθει ενας νεος "καλυτερος" κοσμος .
Εκει ειναι το θεμα που μπερδευομαστε οι περισοτεροι , τελικα ΔΕΝ ξερουμε τι θελουμε νομιζω.


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 9:31 PM | Message # 22
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
Quote (Θνητος)
αν θες να "εξαφανισεις" το κακο ΔΕΝ του φερνεις καμια αντισταση , "αγιαζεις"/πας σε αλλο επιπεδο και το αφηνεις να αυτοκαταστραφει χωρις να ενδιαφερεσαι για την υπολοιπη κοινωνια.(μυστικισμος-μοναχισμος)
αν θες να δημιουργησεις εναν καλυτερο κοσμο ΠΡΕΠΕΙ να συγκρουστεις με το "κακο" , να καταστραφει το εκφυλισμενο απο τις 2 αντιροπες δυναμεις και να δημιουργηθει ενας νεος "καλυτερος" κοσμος .

το θέμα είναι οτι το παιχνιδι αυτή τη φορά θα παιχτεί αλλιώς ,το κακό θα κάνει επίθεση και τότε η θα πρέπει να υποχωρήσουμε η να αμυνθούμε!!!!! ετσι νοιώθω οτι ερχεται μάχη !!!!

Added (2012-05-22, 9:28 PM)
---------------------------------------------

Quote (Στράτος)
Το πιθανότερο απ' όλα είναι να ανήκει στο "αντίπαλο στρατόπεδο

αυτό μου πέρασε απο το μυαλό!

Added (2012-05-22, 9:29 PM)
---------------------------------------------

Quote (Στράτος)
Απώτερος σκοπός σ' αυτές τις περιπτώσεις είναι να σταματήσουν με κάθε τρόπο αυτούς που μπορούν να γίνουν οδηγοί της αγάπης και της αφύπνισης

ετσι πιστευω!

Added (2012-05-22, 9:31 PM)
---------------------------------------------

Quote (Στράτος)
Η ενεργοποίησή σου όμως δεν της άφησε τον χρόνο να κινηθεί εναντίων σου

δεν ξέρω αν εχω ενεργοποιηθεί αλλα τον τελευταίο καιρό νοιώθω την ανάγκη να ενημερώνω τον κόσμο για κάτι που ουτε εγω ξέρω καλά καλά τι είναι ! η χάνω το μυαλό μου η κάτι συμβαίνει !


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 9:33 PM | Message # 23
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Quote (margarita)
θα κάνει επίθεση

Μα επιθεση γινεται εδω και καιρο !
το θεμα ειναι οτι οι πολλοι αδιαφωρουν για τα πνευματικα γιατι τα θεωρουν προκαταληψεις και οι λιγοι που ενδιαφερονταν το γυρισαν σε μυστικισμο , ετσι πιστευω !
Και το "κακο" ειναι οτι οι πολλοι ΔΕΝ ξερουν ΚΑΘΟΛΟΥ τι θελουν !
Οι περισοτεροι ελπιζουν να ξαναγυρισουν στην ζωουλα τους προ κρισης.
Συγνωμη αν γινομαι κακος αλλα ΔΕΝ καταλαβαινουν το τρισυποστατο του ανθρωπου !!
Εδω για ολιστικη ιατρικη μιλας (που ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΟΓΙΚΗ) και σε κοιταν σαν εξωγηινο !!
Χαπακια , παπαρολογιες απο γιατρους που δεν ξερουν να απαντησουν τιποτα ουσιωδες και αγιος ο θεος !
Νυσαφι !!


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 9:39 PM | Message # 24
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
Quote (Στράτος)
Μπορεί να σε πολεμήσει σε υλικό επίπεδο αλλά δεν μπορεί να σου κάνει τίποτα, οι άμυνές σου είναι ισχυρές πλέον και μπορείς να αντιμετωπίσεις την κάθε κατάσταση με μεγάλη ευκολία, φτάνει να είσαι σε εγρήγορση και να εκπέμπεις αγάπη, το μεγαλύτερο όπλο απέναντι σε κάθε κακόβουλη επίθεση.

οι αμυνες μου είναι ισχυρές οταν είμαι σε εγρήγορση οταν είμαι χαλαρή δεν το παιρνω αμέσως χαμπάρι ! οταν δεχθώ επίθεση και το καταλάβω μου παίρνει τουλάχιστον μισή ωρα για να με ελέγξω !

Added (2012-05-22, 9:37 PM)
---------------------------------------------
Quote (Θνητος)
Μα επιθεση γινεται εδω και καιρο !

ετσι είναι

Added (2012-05-22, 9:39 PM)
---------------------------------------------
Quote (Θνητος)
Και το "κακο" ειναι οτι οι πολλοι ΔΕΝ ξερουν ΚΑΘΟΛΟΥ τι θελουν !
Οι περισοτεροι ελπιζουν να ξαναγυρισουν στην ζωουλα τους προ κρισης.
Συγνωμη αν γινομαι κακος αλλα ΔΕΝ καταλαβαινουν το τρισυποστατο του ανθρωπου !!

εχεις δίκιο ,πάντως είναι και πολλοί που προετοιμάζονται για μια μεγάλη μάχη ! εσυ τι πιστευεις πάνω σε αυτό?


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"

Message edited by margarita - Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 9:39 PM
 
ΘνητοςDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 9:40 PM | Message # 25
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Quote (margarita)
εσυ τι πιστευεις πάνω σε αυτό?

Quote (Θνητος)
Σωστα αυτα που λες Στράτο , απλα εχω μια περιεργη "αμυνα" σε καποιου που δεν ξερω την προθεση τους.
Σημερα ενας φιλος που ασχολειται πιο πολυ με σαμανικα ήταν τελειως αντιθετος στην κοντρα με τα ερπετα (επετοειδης), και βασικα ΔΕΝ ειμαστε σιγουροι οτι αυτοι ειναι η "κακοι" !
Αν δουμε δε οτι τα φιδια ειναι συμβολα σοφιας και προστασιας σε πολλα αρχαια κειμενα/θρησκειες , δεν εχουμε λογο να τα θεωρουμε "κακα" . Κακα τα θεωρουν οι εβραιοι και οι παραφιαδες τους.
Θα δειξει παντως γιατι ισως καποιοι να πανε να μπερδεψουν και να εφαρμοσουν μια φορα ακομα σε πνευματικο επιπεδο αυτη τη φορα το "διαιρε και βασιλευε".
Τελος ειναι θεμα προθεσης νομιζω και εκει θα την πατησουν παλι στην προσ-παθεια τους.


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 9:43 PM | Message # 26
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
σωστά!

Added (2012-05-22, 9:43 PM)
---------------------------------------------

Quote (margarita)
http://vimeo.com/34389736

θνητε το είδες αυτο/


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 9:46 PM | Message # 27
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
οχι ολο

ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΑθηναίοςDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 10:24 PM | Message # 28
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Quote (Θνητος)
Εδω για ολιστικη ιατρικη μιλας (που ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΟΓΙΚΗ) και σε κοιταν σαν εξωγηινο !!

Και να ήταν μόνο αυτό! Αλλά πρέπει και να δικαιολογούμε τους συνανθρώπους μας, ειδικά τώρα μ' αυτές τις καταστάσεις που ζούμε δεν έχουν ούτε μυαλό αλλά ούτε και χρόνο για να ψάξουν τέτοια θέματα. Είναι πολλοί που λόγω υπερηφάνειας δεν λένε τί ζόρι τραβάνε με αποτέλεσμα να τους παρεξηγούμε! Θα γυρίσει όμως ο τροχός......


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΘνητοςDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 10:27 PM | Message # 29
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Quote (Αθηναίος)
με αποτέλεσμα να τους παρεξηγούμε!

Βασικα τα εχω παρει λιγο με καποιους που το παιζουν και διαβασμενοι και ψαγμενοι και ξερολες !!
Τεσπα ! θα δειξει !
Πιστευω στην καλη/αγαθη προ-θεση αρκετων Ανθρωπων !!
cool


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Τρίτη, 22-ΜΑ-2012, 10:31 PM | Message # 30
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
Quote (Θνητος)
Βασικα τα εχω παρει λιγο με καποιους που το παιζουν και διαβασμενοι και ψαγμενοι και ξερολες !!

αυτοι είναι κολημενοι ,τους προσπερνας ,μην χάνεις χρόνο και να ελεγχεις τον θυμό σου ,χάνεις ενέργεια!


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
Forum » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » μηνυμα απο την γαλαξιακή ομοσπονδία του φωτός (!)
Search: