Σάββατο, 18-ΜΑ-2024, 8:01 AM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Εξωγήινοι - UFO » Εμφανίσεις » ΕΠΙΜΕΝΕΙ Η PRAVDA ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΑ UFO ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΗ ΓΗ
ΕΠΙΜΕΝΕΙ Η PRAVDA ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΑ UFO ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΗ ΓΗ
aposperittisDate: Σάββατο, 24-ΜΑΡ-2012, 10:17 PM | Message # 1
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
ΕΠΙΜΕΝΕΙ Η PRAVDA ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΑ UFO ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΗ ΓΗ-ΣΕΝΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ 21/12 ΤΟΥ 2012

Σύμφωνα με νέο δημοσίευμα της Pravda, τρία αστρικά battleships αναμένεται να φθάσουν στη γη, το Δεκέμβριο του 2012, χωρίς να είναι γνωστές -φυσικά- οι προθέσεις τους.

Η ημερομηνία συμπίπτει, με τις 21/12/2012, που, όπως αναφέρουν κάποιοι μπορεί να έρθει το "τέλος του κόσμου"

Με βάση το δημοσίευμα, η NASA, έχει...εντοπίσει τα διαστημόπλοια των εξωγήϊνων, το ένα εκ των οποίων λέγεται ότι έχει μήκος 242 χιλιόμετρα (!), ενώ τα άλλα δύο είναι μικρότερα.
Προς το παρόν, βρίσκονται σε τροχιά κοντά στον Πλούτωνα, ενώ υπάρχει ένας παρασκηνιακός "πόλεμος", για τους λόγους, που δεν έχει γίνει γνωστό στον κόσμο.

Όπως τονίζει η Πράβντα, η SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) επιβεβαιώνει την ύπαρξη τους, υπογραμμίζοντας ότι τα battleships θα γίνουν ορατά το, μόλις φθάσουν στον πλανήτη Άρη!

YΓ..Περιμένουμε να το διαψεύσει πάλι η ΝΑΣΑ, όπως έκανε και με το προηγούμενο δημοσίευμα της Pravda πριν ένα μήνα,για το ίδιο θέμα.


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
ΘνητοςDate: Σάββατο, 24-ΜΑΡ-2012, 10:27 PM | Message # 2
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Μαλιστα !

ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Σάββατο, 24-ΜΑΡ-2012, 10:39 PM | Message # 3
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
ΠΟΙΟΊ ΛΈΤΕ ΝΆΝΑΙ ? ΟΙ ΔΙΚΟΊ ΜΑΣ?///

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Κυριακή, 25-ΜΑΡ-2012, 1:20 AM | Message # 4
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Αν είναι να έρθουν κάποιοι... αυτοί θα είναι δικοί μας!

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
margaritaDate: Κυριακή, 25-ΜΑΡ-2012, 12:07 PM | Message # 5
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
συμφωνώ!!!!!

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΣτράτοςDate: Τετάρτη, 11-ΑΠΡ-2012, 11:27 AM | Message # 6
Ενεργό μέλος
Group: Special User
Messages: 175
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Αργούν, αργούν πολύ !!!
 
ΑθηναίοςDate: Τετάρτη, 11-ΑΠΡ-2012, 7:16 PM | Message # 7
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Quote (Στράτος)
Αργούν, αργούν πολύ !!!

Δηλαδή φίλε Στράτο;;; Για δώσε περισσότερες πληροφορίες, κάν' το πιο λιανά για να καταλάβουμε. Τί εννοείς με το αργούν πολύ, και που το στηρίζεις;;;


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΣτράτοςDate: Τετάρτη, 11-ΑΠΡ-2012, 11:27 PM | Message # 8
Ενεργό μέλος
Group: Special User
Messages: 175
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Quote (Αθηναίος)
Δηλαδή φίλε Στράτο;;; Για δώσε περισσότερες πληροφορίες, κάν' το πιο λιανά για να καταλάβουμε. Τί εννοείς με το αργούν πολύ, και που το στηρίζεις;;;


Δεν έχω συγκεκριμένες πληροφορίες, ΝΙΩΘΩ όμως! Νιώθω ότι στενεύουν τα περιθώρια και στην προσπάθειά μου να εκλογικεύσω αυτά που νιώθω μπερδεύομαι αλλά συνειδητοποιώ πως οι κυβερνώντες αυτού του πλανήτη επισπεύδουν επικίνδυνα τα σχέδιά τους.
Γιατί, για παράδειγμα, εξουθενώνουν τόσο εσπευσμένα όλες τις χώρες που είναι ΜΕΣΑ(!) στην Μεσόγειο Θάλασσα?
Αν το προσέξατε, πολεμάνε να αφανίσουν και εξουσιάσουν τις Ελλάδα, Ιταλία, Ισπανία και Πορτογαλία. Όλες αυτές οι χώρες "προεξέχουν" από τον βασικό κορμό της Ευρώπης και βρίσκονται, με εξέρεση την Πορτογαλία η οποία είναι όμως σαν ένα με την Ισπανία, μέσα στην Μεσόγειο. -ΓΙΑΤΙ???-
Και όλα όσα κάνουν φυσικά για να εκφοβίσουν και να εξουσιάσουν.

Σήμερα που είδα ένα γράφημα στις ειδήσεις για πιθανό τσουνάμι από τον περίεργο(!) σεισμό, συνειδητοποίησα ότι μόνο η Μεσόγειος δεν επηρεάζεται από παγκόσμιες μεταβολές του υγρού στοιχείου, όχι άμεσα τουλάχιστον.
Μήπως υπάρχει άμεση σχέση?

Και για να επιστρέψω σ αυτό που νιώθω ... νιώθω ότι ελάχιστοι πάνω στον πλανήτη θα προλάβουν να σωθούν από τα επερχόμενα. Εκτός και αν το έχουν προβλέψει αυτοί που έρχονται και κάνω λάθος ... πραγματικά ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ !!!
 
ΘνητοςDate: Τετάρτη, 11-ΑΠΡ-2012, 11:54 PM | Message # 9
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Quote (Στράτος)
ότι μόνο η Μεσόγειος δεν επηρεάζεται από παγκόσμιες μεταβολές του υγρού στοιχείου, όχι άμεσα τουλάχιστον.

Ενδιαφερουσα επισημανση !
cool


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΑθηναίοςDate: Τετάρτη, 11-ΑΠΡ-2012, 11:54 PM | Message # 10
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Quote (Στράτος)
νιώθω ότι ελάχιστοι πάνω στον πλανήτη θα προλάβουν να σωθούν από τα επερχόμενα.

Εγώ πάλι νομίζω ότι θα σωθούν (αν και δεν νομίζω να χρειαστεί να σωθούμε από κάποια "φυσική" καταστροφή) όσοι ΠΡΕΠΕΙ να σωθούν. Και οι Έλληνες είναι μέσα σ' αυτό το "ΠΡΕΠΕΙ".

Όσο για τους άλλους προβληματισμούς σου, κι εγώ τα έχω παρατηρήσει αυτά που αναφέρεις, αλλά οι Μεσογειακοί λαοί είναι (βασικά λόγω επαφής με τη θάλασσα) οι πιο ανυπότακτοι λαοί με πρώτους και καλύτερους εμάς. Αν υποταχθούν αυτοί οι λαοί, τότε η υποταγή του Πλανήτη είναι σίγουρη. Γι' αυτό και μας χτυπούν τώρα. Αλλά δεν γνωρίζουν οι επικυρίαρχοι Ιστορία. Αν γνώριζαν... θα πρόσεχαν! surprised


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
margaritaDate: Πέμπτη, 12-ΑΠΡ-2012, 0:16 AM | Message # 11
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
Quote (Αθηναίος)
οι πιο ανυπότακτοι λαοί με πρώτους και καλύτερους εμάς. Αν υποταχθούν αυτοί οι λαοί, τότε η υποταγή του Πλανήτη είναι σίγουρη. Γι' αυτό και μας χτυπούν τώρα. Αλλά δεν γνωρίζουν οι επικυρίαρχοι Ιστορία. Αν γνώριζαν... θα πρόσεχαν!

πολύ ελπιδοφόρα παρατήρηση !!!!!!!!!

Added (2012-04-12, 0:16 AM)
---------------------------------------------
αλλά απο ιστορική αποψη εχεις δίκιο Αθηναίε !!!!! ικαι η ιστορία επαναλαμβάνεται πάντα!!!!


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΣτράτοςDate: Πέμπτη, 12-ΑΠΡ-2012, 2:00 PM | Message # 12
Ενεργό μέλος
Group: Special User
Messages: 175
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Quote (Αθηναίος)
Εγώ πάλι νομίζω ότι θα σωθούν (αν και δεν νομίζω να χρειαστεί να σωθούμε από κάποια "φυσική" καταστροφή) όσοι ΠΡΕΠΕΙ να σωθούν. Και οι Έλληνες είναι μέσα σ' αυτό το "ΠΡΕΠΕΙ".


Συμφωνώ μαζί σου αλλά δεν είναι δυνατόν να γίνουν οι αναμενόμενες ενεργειακές μεταβολές χωρίς φυσικές και χωρίς τεχνικές καταστροφές, για ευνόητους λόγους. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι θα καταστραφεί ο πλανήτης και σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω κάτι τέτοιο. Ίσως δούμε κάποιες σκηνές από τις καταστροφολογικές ταινίες να γίνονται πραγματικότητα αλλά αυτό θα οφείλεται σε ενδεχόμενες μάχες που θα δοθούν έξω από την ατμόσφαιρα.

Ενισχύεται όμως η ανησυχία μου για τα περιθώρια του χρόνου που έχουμε μπροστά μας. Πιο πάνω χαρακτήρισα "περίεργο" τον τελευταίο σεισμό και δεν είχα άδικο. Η περίεργη αλλεπάλληλη σεισμική δραστηριότητα συνεχίζεται και εντείνεται μάλιστα όπως θα καταλάβατε κι εσείς! Πιστεύω ότι προχθεσινός σεισμός ήταν μία πρόβα τζενεράλε από τεχνικά μέσα (HAARP) για να δουν στην πράξη τι έκτασης καταστροφές μπορούν να προκαλέσουν ανά τον πλανήτη. Δεν είμαι σίγουρος όμως αν οι υπόλοιποι (και αυτοί που θα ακολουθήσουν) είναι από τεχνικά ή φυσικά αίτια.

Αν λάβουμε υπ' όψη και την επίσης περίεργη συμπεριφορά της NASA με την επίσημη δημοσιοποίηση video, με ημερομηνία ανάρτησης 8 Απριλίου, από την πτήση του ATLANTIS όπου παραδέχονται ανοιχτά πλέον την ύπαρξη UFO
( πηγή : http://stergiog.wordpress.com/categor....C%CE%B1 ) τότε το συμπέρασμα είναι ένα ... ΆΡΧΙΣΕ !!!
 
margaritaDate: Πέμπτη, 12-ΑΠΡ-2012, 6:14 PM | Message # 13
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
εντυπωσιακό το βιντεο και παράξενο το οτι το εδειξαν επίσημα .Προσωπικά πιστευω οτι πιθανόν να μας ενημερώνουν για κάτι το οποίο το ξέρουν χρόνια και το κρύβουν.Αλλα μάλλον δεν μπορούν να το κρύψουν αλλο γιατι στενευουν τα χρονικά περιθώρια!!!!!Αρα εχει ηδη αρχίσει εδω και καιρό και τώρα φτάνει στο ζενίθ.

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΣτράτοςDate: Πέμπτη, 12-ΑΠΡ-2012, 7:28 PM | Message # 14
Ενεργό μέλος
Group: Special User
Messages: 175
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Quote (margarita)
πιθανόν να μας ενημερώνουν για κάτι το οποίο το ξέρουν χρόνια και το κρύβουν.


Είναι γνωστό ότι το ξέρουν πολλά χρόνια. Ήρθε η ώρα όμως να το κάνουν γνωστό και στους πλέον σκεπτικιστές για να συνηθίζουμε όλοι μας στην ιδέα και την εμφάνιση τους. Ήρθε η ώρα της μεγάλης παραπλάνησης. Θα τους παρουσιάσουν όπως ακριβώς θέλουν και τους βολεύει !!!
 
margaritaDate: Πέμπτη, 12-ΑΠΡ-2012, 10:24 PM | Message # 15
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
θα τους παρουσιάσουν εχθρικούς για να μας βάλουν απέναντι τους

Added (2012-04-12, 10:23 PM)
---------------------------------------------
αυτοί ομως που γνωρίζουν και εχουν καταλάβει τι παίζει δεν θα μασήσουν

Added (2012-04-12, 10:24 PM)
---------------------------------------------
εγω ας πούμε τους περιμένω πολλά χρόνια .......


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
Forum » Εξωγήινοι - UFO » Εμφανίσεις » ΕΠΙΜΕΝΕΙ Η PRAVDA ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΑ UFO ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΗ ΓΗ
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: