Κυριακή, 19-ΜΑ-2024, 5:00 PM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Γενική συζήτηση για ανθρώπους και γεγονότα » Διάφορα Ντοκουμέντα » ΦΩΤΟ (!)
ΦΩΤΟ
margaritaDate: Τετάρτη, 06-ΙΟΥ-2012, 8:21 PM | Message # 1
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos....9_n.jpg

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"

Message edited by margarita - Τετάρτη, 06-ΙΟΥ-2012, 10:32 PM
 
ΑθηναίοςDate: Τετάρτη, 06-ΙΟΥ-2012, 9:32 PM | Message # 2
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΒΗΣΕΙΣ.
Κατ αρχάς δεν νομίζω ότι είναι πραγματικό αυτό το θέμα. Δεν νομίζω ότι κάθετε σαν να τον χαϊδεύουν ήσυχα και χωρίς ΚΑΜΙΑ αντίσταση ή ένα σπασμό του κόβουν το κεφάλι. Δεν το πιστεύω σαν αληθινό γεγονός.

Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν γίνονται τέτοια πράγματα. Και οφείλονται στην θρησκεία του Αβραάμ και τον ψεύτικο θεό Γιαχβέ! Ιουδαϊσμός, Χριστιανισμός και Μουσουλμανισμός είναι παιδιά του αιμοβόρου θεού Γιαχβέ που δημιούργησε ο Αβραάμ για να καταδυναστεύονται οι αφελείς άνθρωποι! tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.


Message edited by Αθηναίος - Τετάρτη, 06-ΙΟΥ-2012, 10:55 PM
 
margaritaDate: Τετάρτη, 06-ΙΟΥ-2012, 10:37 PM | Message # 3
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos....6_n.jpg

Added (2012-06-06, 10:35 PM)
---------------------------------------------
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos....7_n.jpg

Added (2012-06-06, 10:37 PM)
---------------------------------------------
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos....0_n.jpg


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Τετάρτη, 06-ΙΟΥ-2012, 11:10 PM | Message # 4
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Σημερα κι εγω "συναντησα" ΠΟΛΥ μακακια και ανεγκεφαλια !!
tongue tongue tongue


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
aposperittisDate: Τετάρτη, 06-ΙΟΥ-2012, 11:16 PM | Message # 5
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Μια μαϊμού αγκαλιά με μια τίγρη βλέπω εγώ! Που κολλάει αυτό στα ντοκουμέντα μας? Αλλά από το σχόλιο του Αθηναίου υποθέτω ότι μιλάτε για αυτό?



Όπου μετά το σβήσατε? Και αν πέτυχα διάνα γιατί το σβήσατε? Αν κάνω λάθος τότε πείτε μου τι είχατε βάλει! Γιατί το σχόλιο του Αθηναίου δεν ταιριάζει με το αρχικό ποστ!!!!


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
ΑθηναίοςDate: Τετάρτη, 06-ΙΟΥ-2012, 11:28 PM | Message # 6
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Γι' αυτό λέμε αλλά η Μαργαρίτα το έσβησε γιατί ρώταγε αν θέλουμε να το σβήσει και της έγραψα: ΝΑ ΣΒΗΣΕΙΣ ΤΟ ΣΒΗΔΕΙΣ κατά λάθος και πριν προλάβω να το διορθώσω και να γράψω ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΒΗΣΕΙΣ... το έσβησε και έβαλε τη φωτογραφία! surprised

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
aposperittisDate: Τετάρτη, 06-ΙΟΥ-2012, 11:35 PM | Message # 7
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Και ποιος ο λόγος? Δεν λογοκρίνουμε κανέναν εμείς!

Και αφού λοιπόν για αυτό συζητάγατε να πω και εγώ την γνώμη μου. Παιδιά αν δείτε την ώρα που τον "διαβάζουν" το παλικάρι ανοιγοκλείνει το στόμα του σαν να προσεύχεται. Επίσης η δυσκολία που αντιμετωπίζει στο κόψιμο του κεφαλιού όταν συναντά την ραχοκοκαλιά είναι απόλυτα φυσική και ρεαλιστική.
Από τεχνικής άποψης το βίντεο στο κρίσιμο σημείο ΔΕΝ κάνει κανένα είδους κόλλημα-καρέδιασμα.

Και τέλος πολύ πιθανόν να τον έχουν μαστουρώσει για να μην προβάλει αντιστάσεις.


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
ΘνητοςDate: Τετάρτη, 06-ΙΟΥ-2012, 11:41 PM | Message # 8
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Quote (aposperittis)
πολύ πιθανόν να τον έχουν μαστουρώσει


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΑθηναίοςDate: Πέμπτη, 07-ΙΟΥ-2012, 0:36 AM | Message # 9
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Quote (aposperittis)
Και ποιος ο λόγος? Δεν λογοκρίνουμε κανέναν εμείς!

Λόγω της σκληρότητας του θέματος, γιατί είχε βάλει κι άλλο ένα ()δεν ξέρω αν το είδες) με τις σφαγές στη Συρία που σε έστελνε για... αντικαταθλιπτικά, με ένα παιδάκι που το "σώζουν" οι ξένοι πράκτορες και μετά το σκοτώνουν εν ψυχρό και το χρεώνουν στην κυβέρνηση της Συρίας!!!!! tongue tongue tongue tongue tongue tongue

Γι' αυτό ρώτησε.... αλλά αυτό ΠΡΕΠΕΙ να το βλέπουμε για να καταλαβαίνουμε που οδηγούν οι φανατισμοί.... όχι τίποτε άλλο αλλά για να παίρνουμε μαθήματα, γιατί οι καιροί ού μενετοί.... που λέει και ο φίλος μου ο... Νεκτάριος!


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
aposperittisDate: Πέμπτη, 07-ΙΟΥ-2012, 5:03 PM | Message # 10
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Όχι δεν πρόλαβα να τα δω.
Αλλά σκοπός μας είναι να μην στρουθοκαμηλίζουμε! Με το να τα κρύβουμε για να μην τα βλέπουμε δεν σημαίνει πως παύει να υπάρχουν.

Στο καρφιιιιιιιιιιιιιιιι που έλεγε και ο συχωρεμένος!


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
ΑθηναίοςDate: Πέμπτη, 07-ΙΟΥ-2012, 6:19 PM | Message # 11
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Δίκιο έχεις, αλλά η κατάσταση είναι πολύ φορτισμένη αυτή την εποχή στην Ελλάδα. Έχουμε πολύ πιο σοβαρά προβλήματα σαν πολίτες αυτής της χώρας από το θρησκευτικό φανατισμό και τους πολέμους που διεξάγονται σε άλλες χώρες, όσο κυνικό κι αν ακούγεται αυτό που λέω. Ο Έλληνας είναι έτοιμος να εκραγεί από θυμό, θυμό που τείνει να γίνει μίσος και τότε τα πράγματα θα ζορίσουν πάρα πολύ. Το περιστατικό με τον θάνατο του Αλβανού κλέφτη στην Παιανία σήμερα είναι ένα πάρα πολύ μικρό δείγμα αυτού που λέω. Όπως επίσης και το επεισόδιο Κασιδιάρη-Κανέλλης! Δεν είναι ανάγκη να φορτιζόμαστε ακόμα περισσότερο με θέματα βαρβαρότητας. Ας λύσουμε πρώτα τα δικά μας προβλήματα και μετά προβληματιζόμαστε με γεγονότα άλλων χωρών και νοοτροπιών!

Και μην αρχίσουμε να λέμε τί βάρβαροι και απολίτιστοι που είναι οι Μουσουλμάνοι. Τα ίδια και ακόμα χειρότερα έχουν κάνει και οι Ιουδαίοι και ακόμα περισσότερα οι Χριστιανοί. Όλα είναι θέμα παιδείας και πολιτισμού. Και παιδεία με Θεό τον Γιαχβέ ΔΕΝ υπάρχει. Πόσο δε πολιτισμός και δικαιοσύνη, πράγματα και έννοιες άγνωστα για τον Θεό Γιαχβέ!


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
margaritaDate: Πέμπτη, 07-ΙΟΥ-2012, 7:01 PM | Message # 12
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
Quote (aposperittis)
Δεν λογοκρίνουμε κανέναν εμείς!

ενοειτε οτι κανεις δεν λογοκρίνει κανέναν ,εγω ρώτησα να το σβήσω η οχι ,βασικα προβληματιστηκα να το βάλω αλλα δεν αντεξα !!!! και το εβαλα !!!!απο συναισθηματική αποψη ρώτησα γιατι είναι πολυ σκληρό το βίντεο ,και βασικά ηθελα να ακούσω τη λέξη σβήστο !!για να συγκρατηθώ !!!!και να μη το ξαναδώ !!! ΖΗΤΗΣΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΜΕΣΩ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗΣ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ απο τα παιδιά για να με αποτρέψουν να βλέπω τέτοια βίντεο!!!! ΕΧΩ ΞΕΦΥΓΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΡΙΧΝΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΆ!!!

Added (2012-06-07, 6:57 PM)
---------------------------------------------
Ο Αθηναίος ηθελε να μου γράψει να μην το σβήσω αλλα του μπλόκαρα το χέρι και εγραψε αυτο που επρεπε να ακούσω !!! (και μη γελάστε !!!! )

Added (2012-06-07, 7:01 PM)
---------------------------------------------

Quote (aposperittis)
Μια μαϊμού αγκαλιά με μια τίγρη βλέπω εγώ! Που κολλάει αυτό στα ντοκουμέντα μας?

η αγάπη μεταξύ ενός σαρκοβόρου ζώου και ενός φυτοφάγου ζώου δεν είναι ντοκουμέντο?
δεν εχει καταντήσει η αγάπη σπάνιο είδος?


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Πέμπτη, 07-ΙΟΥ-2012, 7:35 PM | Message # 13
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Quote (margarita)
Ο Αθηναίος ηθελε να μου γράψει να μην το σβήσω αλλα του μπλόκαρα το χέρι και εγραψε αυτο που επρεπε να ακούσω !!! (και μη γελάστε !!!! )

Εγώ πάντως ΔΕΝ θα γελάσω! Ήμουν σίγουρος ότι είχα γράψει ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΒΗΣΕΙΣ. Το κοίταξα και μετά που αναρτήθηκε. Να φανταστείς ότι όταν είδα το ποστ του Μάριου πήγα να δώ τί εννοεί και είδα το βίντεο σβησμένο. Και τότε συνειδητοποίησα τί είχα γράψει και το διόρθωσα... κατόπιν εορτής!!!!!!! Μου κάνει εντύπωση που έγραψα ΝΑ ΣΒΗΣΕΙΣ ΤΟ ΣΒΗΣΕΙΣ που αντί για ΜΗΝ έγραψα ΣΒΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!!! Δεν έγραψα αντί για ΜΗΝ ΜΑΝ ή ΝΗΝ 'η ΒΗΝ πουθα ήταν λάθος λογικό γιατί γράφω με τυφλό σύστημα και μπορεί να πάτησα λάθος κουμπί! Έγραψα ολόκληρη λέξη, άλλη λέξη ΣΒΗΣΕΙΣ! wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko surprised surprised surprised surprised surprised surprised surprised surprised surprised surprised surprised


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
margaritaDate: Πέμπτη, 07-ΙΟΥ-2012, 7:46 PM | Message # 14
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
ΜΌΝΟ ΕΣΎ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ !!!!!!! ΕΝΟΏ ΚΑΘΕ ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΡΙΝ !!!!!! ΜΑ ΚΑΘΕ ΛΕΞΗ !!!!!!!

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Πέμπτη, 07-ΙΟΥ-2012, 8:51 PM | Message # 15
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Αυτό είναι γεγονός. Άλλο να στο λένε κι άλλο να γράφεις άλλα αντί άλλων, νομίζοντας (και βλέποντας!) ότι γράφεις σωστά! Ακατανόητο, για εμένα τουλάχιστον που ξέρεις ότι κάπου είμαι δύσπιστος σε τέτοια θέματα... Γιούρι Γκέλερ biggrin biggrin biggrin biggrin

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
Forum » Γενική συζήτηση για ανθρώπους και γεγονότα » Διάφορα Ντοκουμέντα » ΦΩΤΟ (!)
Search: