Κυριακή, 05-ΜΑ-2024, 8:42 PM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Εξωγήινοι - UFO » Πιστεύετε πως υπάρχουν? » UFO 2013 - GREY ALIENS CAUGHT ON TAPE
UFO 2013 - GREY ALIENS CAUGHT ON TAPE
aposperittisDate: Δευτέρα, 20-ΜΑ-2013, 1:54 PM | Message # 1
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
ΘνητοςDate: Δευτέρα, 20-ΜΑ-2013, 2:56 PM | Message # 2
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Αμα το δεις αυτο , του λες ,
"πως εισαι ετσι ;;; πως εισαι ετσι ;;;"
αχαχαχαχαχαχαχαχαχα


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΑθηναίοςDate: Δευτέρα, 20-ΜΑ-2013, 10:26 PM | Message # 3
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Δεν ξέρω!!!! Δεν τα πολυπιστεύω αυτά τα βιντεάκια! Ίσως να φταίει το γεγονός ότι υπάρχουν χιλιάδες πλαστά!!! Ίσως και εξ επίτηδες!!!

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΘνητοςDate: Τρίτη, 21-ΜΑ-2013, 8:23 AM | Message # 4
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Quote (Αθηναίος)
Ίσως να φταίει το γεγονός ότι υπάρχουν χιλιάδες πλαστά
Εμα  , αφου δεν μπορεις να εισαι σιγουρος για το αληθες !!


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
alkistisDate: Τρίτη, 21-ΜΑ-2013, 5:26 PM | Message # 5
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Special User
Messages: 1316
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Για να πιστέψω ένα τέτοιο βίντεο θα πρέπει να μου δίνει πολλάαααα στοιχεία, πηγές κλπ... Εκτός που με την αποτύπωση των ενεργειών σε βίντεο και εικόνες έχω τεχνικό θεματάκι που αφορά στον παρατηρητή και στο πως καθορίζει το παρατηρούμενο.. Εκτός όλων αυτών όμως.. ισχύει κι αυτό που λέει ο Αθηναίος, έχουμε δει τόσα πλαστά που αντιδρούμε ενστικτωδώς.. Εγώ πιστεύω πως πλάσματα σαν αυτά του βίντεο υπάρχουν αλλά δεν νομίζω ότι είναι εξωγήινοι, με την έννοια ήρθαν να μας δουν, να μας εξερευνήσουν ή ότι άλλο από έναν άλλο πλανήτη. Αυτό αν έγινε ήταν αιώνες πριν και με άλλη μορφή...Ερπετόμορφα μου κάναν αυτές οι φιγούρες πάντα...Και πιο εύκολα πιστεύω ότι ζούσαν πάντα μαζί μας παρά ότι μας επισκέφτηκαν, τώρα τουλάχιστον...  Α! και κάτι ακόμη για μένα εξωγήινος δεν είναι μια μορφή αλλά μια οντότητα που αντιλαμβάνεται σαν μορφή ή ότι άλλο ο καθένας μας..Και την εικόνα αυτών των εξωγήινων μας την πούλησαν πολύ! Πάρα πολύ! Τόσο που να με προβληματίζει γιατί θέλαν να δούμε τους εξωγήινους υποσυνείδητα έτσι..με αυτά τα μάτια, τη μορφή αυτή γενικώς.. Με το σκεπτικό ότι αποκρύπτουν πάντα την πραγματικότητα και θέλουν να μας φοβίζουν για να έχουν τον έλεγχο, η όλη ιστορία με τα ατια μου κάνει κάπως.. Εσάς??

"Η συνείδηση είναι το βάθος του ανθρώπου. Η Αγάπη είναι το πλάτος του..."
 
margaritaDate: Τρίτη, 21-ΜΑ-2013, 7:11 PM | Message # 6
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
Quote (alkistis)
Τόσο που να με προβληματίζει γιατί θέλαν να δούμε τους εξωγήινους υποσυνείδητα έτσι..με αυτά τα μάτια, τη μορφή αυτή γενικώς.. Με το σκεπτικό ότι αποκρύπτουν πάντα την πραγματικότητα και θέλουν να μας φοβίζουν για να έχουν τον έλεγχο
εχεις δίκιο !!!!υπάρχουν τουλάχιστον τόσες φυλές εξωγήινων όσο και γήινων και επιπλέον οι ερπετόμορφοι ,οι αυλες οντότητες και πολλές ακόμη που δεν γνωρίζουμε


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
Forum » Εξωγήινοι - UFO » Πιστεύετε πως υπάρχουν? » UFO 2013 - GREY ALIENS CAUGHT ON TAPE
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: