Πέμπτη, 02-ΜΑ-2024, 10:57 AM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Ξωτικά » Πιστεύετε πως υπάρχουν? » Σκανταλιάρικα!
Σκανταλιάρικα!
aposperittisDate: Τετάρτη, 14-ΑΠΡ-2010, 7:41 PM | Message # 1
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Από τι λένε αυτοί που ισχυρίζονται πως τα έχουν δει οι χαρακτήρες των ξωτικών ποικίλουν. Άλλοι λένε εμφανίζονται στιγμιαία τους κοροϊδεύουν και μετά εξαφανίζονται! Άλλοι λένε πως τους χτυπάνε! Μην ξεχνάμε και την πρόσφατη σχετικά ιστορία που μια ολόκληρη σχολική τάξη μαζί με τον καθηγητή της εξαφανίστηκε στην Αμερική μετά την παρουσία ξωτικών! Μάλιστα ακόμα και σήμερα λένε πως ορισμένες φορές ακούς τις φωνές των παιδιών κάτω από το έδαφος.
Ε μετά από όλα αυτά πιστεύω πως ναι κάτι υπάρχει!


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
georgiaDate: Παρασκευή, 16-ΑΠΡ-2010, 5:49 PM | Message # 2
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ναι την έχω ακούσει και εγώ αυτή την ιστορία, τι να πω δεν ξέρω..... Μου φαίνονται απίστευτα όλα αυτά έχω μεγαλώσει με τα παραμύθια τους και τώρα προβληματίζομαι...
 
alexandraDate: Παρασκευή, 16-ΑΠΡ-2010, 7:57 PM | Message # 3
Ενεργό μέλος
Group: Special User
Messages: 212
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Στο χωριό μου έχω ακούσει πολλές ιστορίες για αυτά! Οι περισσότερες λένε πως αν τα δεις δεν κάνει να τους μιλήσεις γιατί σου παίρνουν την φωνή, επίσης πρέπει να προσέχεις γιατί σε παρασέρνουν σε ξέφρενο χορό μέχρι να πέσεις κάτω αποδυναμωμένος! Βέβαια όλα αυτά είναι ιστορίες των παλαιών αλλά δε ξέρεις ποτέ!
 
MerakalDate: Κυριακή, 05-ΔΕΚ-2010, 2:59 AM | Message # 4
Παρατηρητής
Group: Special User
Messages: 22
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Το έχω ακούσει και εγώ αυτό που λες Μάριε βέβαια δεν γνωρίζω και πολλά πάνω στο θέμα για να είμαι ειλικρινής...
 
xristosmacDate: Τρίτη, 14-ΔΕΚ-2010, 7:18 PM | Message # 5
Εξωγήινος επισκέπτης
Group: Special User
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Καλά στο χωρίο μου οι ιστορίες για ξωτικά δίνουν και παίρνουν! Σίγουρα τα περισσότερα είναι προλήψεις των αγράμματων γέρων που προσπαθούσαν να δικαιολογήσουν άγνωστα γεγονότα τις εποχής τους. Στο συγκεκριμένο θέμα δεν μπορώ να πω πως είμαι φανατικός αλλά δεν αποκλείω και τίποτα!
Έχω ανοικτό μυαλό έτοιμο για συζήτηση και ανταλλαγή απόψεων!


Τα πάντα ρέει....
 
Forum » Ξωτικά » Πιστεύετε πως υπάρχουν? » Σκανταλιάρικα!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: