Κυριακή, 05-ΜΑ-2024, 2:44 PM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Φαντάσματα » Εμπειρίες » Το στοιχειωμένο χωριό!
Το στοιχειωμένο χωριό!
margaritaDate: Σάββατο, 28-ΙΟΥ-2012, 10:01 PM | Message # 16
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
Quote (seneca)
Αυτό που με προβληματίζει, είναι γιατί τον θόρυβο δεν τον άκουσε κανείς άλλος εκτός από εμένα! Ήταν δυνατό το χτύπημα και μέσα στην ησυχία του χωριού θα έπρεπε να τον είχαν ακούσει και άλλοι!

δεν εχουν ολοι την ικανότητα επικοινωνίας γι αυτό !!! μάλλον το εχεις πάρει απο τον πατέρα σου !!! Αν σταματήσεις να φοβάσαι ,διότι δεν μπορεί να σε πειράξει τίποτα απο αλλη διάσταση ,ισως εχεις επικοινωνία που δεν μπορείς να φανταστείς !ισως κάποιος χρειάζεται βοήθεια η κάποιος θέλει να σου μεταφέρει ενα μήνυμα


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Κυριακή, 29-ΙΟΥ-2012, 4:58 PM | Message # 17
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Quote (margarita)
δεν εχουν ολοι την ικανότητα επικοινωνίας γι αυτό !!! μάλλον το εχεις πάρει απο τον πατέρα σου !!! Αν σταματήσεις να φοβάσαι ,διότι δεν μπορεί να σε πειράξει τίποτα απο αλλη διάσταση ,ισως εχεις επικοινωνία που δεν μπορείς να φανταστείς !ισως κάποιος χρειάζεται βοήθεια η κάποιος θέλει να σου μεταφέρει ενα μήνυμα

cool


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
senecaDate: Κυριακή, 29-ΙΟΥ-2012, 9:12 PM | Message # 18
Μέλος φάντασμα
Group: Checked
Messages: 6
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Είναι κομματάκι δύσκολο να μην φοβηθείς! Κι από την άλλη, ποιος μου λέει εμένα ότι δεν μπορεί να με πειράξει?Από την στιγμή που έκανε αισθητή τη παρουσία του,ίσως,να μπορεί να κάνει κι άλλα! :-) ε?
 
margaritaDate: Δευτέρα, 30-ΙΟΥ-2012, 0:20 AM | Message # 19
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
δεν μπορεί ,να είσαι σίγουρος γι αυτό !!!!!! Δεν εχει τρόπο πρόσβασης στην ύλη !!! μόνο με ηχους ,θορύβους ,μπορούν να χρησιμοποιήσουν την ηλεκτρική ενέργεια στο ανοιγμα η κλείσιμο ηλεκτρικών συσκευών και να δεις ενα αποτύπωμα της πρώτερης υλικής κατάστασης ,μπορεί να σου μιλήσουν αλλα δεν μπορούν να σε αγγίξουν με τίποτα !!!!!!!!!!

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Δευτέρα, 30-ΙΟΥ-2012, 9:33 PM | Message # 20
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Quote (margarita)
αλλα δεν μπορούν να σε αγγίξουν με τίποτα !

Eπ-αυξάνω !!
cool


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
senecaDate: Τρίτη, 31-ΙΟΥ-2012, 6:40 PM | Message # 21
Μέλος φάντασμα
Group: Checked
Messages: 6
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ναι,αλλά όπως είπα και στην αρχή της ιστορίας μου, σε εκείνο το εγκαταλειμμένο σπίτι, είδα κάτι να κινείται,το οποίο είναι ύλη,θεωρητικά πάντα! Anyway, σε 15 μέρες θα είμαι στο χωριό,ελπίζω να μην συμβεί τίποτα,για παν ενδεχόμενο όμως, λέω να "παρακολουθώ" το σπίτι με μια web camera!!Αν και δεν νομίζω,ίσως να πιάσει τίποτα :-)
 
margaritaDate: Τρίτη, 31-ΙΟΥ-2012, 8:00 PM | Message # 22
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
Quote (seneca)
το οποίο είναι ύλη,

δεν ειναι ύλη ,είναι ας πουμε η φωτογραφία της ύλης ! μπορείς να περάσεις το χέρι σου ανάμεσα και διαπιστώνεις οτι είναι κενό !!ας το ονομάσουμε φάντασμα ! είναι πολλών ειδών ! στο σπίτι που μένω υπάρχουν δύο !!! δεν τα βλέπω πάντα αλλα αραια και που εμφανίζονται !το ενα μου εμφανίζεται με μορφή ηλικιωμένης κυρίας Είναι αρχικά σοκαριστικό αλλα αν ελέγξεις τον φόβο εχει ενδιαφέρον απο αποψη μελέτης ! Την τελευταία φορά που την είδα είχε πολή μεγάλη πλάκα !!Πήγα να κατέβω βιαστικά μια εσωτερική σκάλα ενω εκείνη ανέβαινε !!!! εγω εβγαλα μια κραυγή και κοκάλωσα και εκείνη εκανε μεταβολή και κατέβηκε ησυχα ήσυχα !!! το δευτερο εχει μορφή παιδιού γύρω στα εφτά κοριτσάκι ! Αυτο μου εχει εμφανιστεί δυο φορές αλλα τις περισσλοτερες φορές κάνει φασαρία χωρίς να είναι ορατό!


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
senecaDate: Κυριακή, 05-ΑΥΓ-2012, 10:16 PM | Message # 23
Μέλος φάντασμα
Group: Checked
Messages: 6
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Και πως την "παλεύεις" με δυο!! πνεύματα?Χαράς στο κουράγιο σου :-)
 
margaritaDate: Δευτέρα, 06-ΑΥΓ-2012, 6:34 PM | Message # 24
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
δεν φοβάμαι καθόλου ΄γιατι ξέρω οτι δεν μπορούν να μου κάνουν τίποτα ! μπορεί να μου ζητούν βοήθεια για να απεγκλωβιστούν ! μπορεί αρχικά να ξαφνιάζομαι αλλα γρήγορα επανέρχομαι σε ψύχραιμη κατάσταση!

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
Forum » Φαντάσματα » Εμπειρίες » Το στοιχειωμένο χωριό!
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: