Κυριακή, 28-ΑΠΡ-2024, 10:56 AM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » πρεπει να το δείτε (ελεος)
πρεπει να το δείτε
ΣτράτοςDate: Σάββατο, 21-ΑΠΡ-2012, 11:20 PM | Message # 16
Ενεργό μέλος
Group: Special User
Messages: 175
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Quote (Θνητος)
Απο την αλλη υπαρχει και η παγιδα της αποχης

Όχι αποχή !!!!!
Τα ποσοστά βγαίνουν επί των ψηφησάντων !
Αυτοί που σκέφτονται την αποχή είναι οι απογοητευμένοι και δυσαρεστημένοι. Αν δεν ψηφίσουν αυτοί, θα ψηφίσουν μόνο τα κομματόσκυλα με αποτέλεσμα να έχουμε μία από τα ίδια και τότε ... ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ !!!
 
margaritaDate: Σάββατο, 21-ΑΠΡ-2012, 11:24 PM | Message # 17
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
εχεις δίκιο απόλυτο σε αυτό

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Σάββατο, 21-ΑΠΡ-2012, 11:30 PM | Message # 18
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Ναι αυτο ακροβως ενοουσα κι εγω αλλα αν δεν πανε σε μικρα κοματα πιθανον να μην πανε καθολου που ειναι χειροτερο .

ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΑθηναίοςDate: Κυριακή, 22-ΑΠΡ-2012, 3:03 AM | Message # 19
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Quote (Στράτος)
γιατί δεν υπάρχει λόγος να δημιουργηθεί, ενδεχομένως, αντιπαράθεση εδώ μέσα.

Αντιπαράθεση δεν δημιουργείται πλέον γιατί όλοι ψαχνόμαστε! Κατά τη γνώμη μου όμως οι μόνοι που δεν έχουν κάτι να τους προσάψουν και είναι και καθαρά αντιμνημονιακοί είναι ο Καμμένος με τον Τσίπρα.


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΣτράτοςDate: Κυριακή, 22-ΑΠΡ-2012, 1:33 PM | Message # 20
Ενεργό μέλος
Group: Special User
Messages: 175
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Quote (Θνητος)
Ναι αυτο ακροβως ενοουσα κι εγω αλλα αν δεν πανε σε μικρα κοματα πιθανον να μην πανε καθολου που ειναι χειροτερο .

Έχεις δίκιο. Αυτοί ας πάνε προκειμένου να απέχουν, δεν θα πετύχουν το απαραίτητο ποσοστό. Όσοι όμως θέλουμε να αντιδράσουμε και "βλέπουμε" τα παιχνίδια που παίζονται πρέπει να βοηθήσουμε κάποιον που "μπορεί" κι όχι αυτούς που απλά "θέλουν". Το "γνωρίζουμε" κι αυτό είναι μεγαλύτερη ευθύνη απέναντι στον εαυτό μας, τα παιδιά μας και την πατρίδα μας!

Quote (Αθηναίος)
Αντιπαράθεση δεν δημιουργείται πλέον γιατί όλοι ψαχνόμαστε! Κατά τη γνώμη μου όμως οι μόνοι που δεν έχουν κάτι να τους προσάψουν και είναι και καθαρά αντιμνημονιακοί είναι ο Καμμένος με τον Τσίπρα.

Έχεις απόλυτο δίκιο, είναι οι μοναδικές επιλογές, κι εμένα η λογική μου εκεί με οδηγεί. Για κάποιον λόγο όμως που δεν μπορώ να τον εξηγήσω λογικά, το νιώθω πολύ έντονα όμως, "ξέρω" ότι ο Τσίπρας είναι ο μόνος που μπορεί να κάνει την διαφορά, αν φυσικά του δώσουμε το όπλο που χρειάζεται, ένα εντυπωσιακό ποσοστό που θα ταρακουνήσει όλο τον πλανήτη!!! Γιατί θα ταρακουνηθεί ο πλανήτης ανατρέποντας τα τόσο καλά σχεδιασμένα βήματα των μεγάλων αφεντικών και θα το έχουμε πετύχει εμείς, ο εξουθενωμένος και αδύναμος λαουτζίκος που έχουμε όμως απίστευτη ψυχική δύναμη και σθένος, φτάνει να την αφυπνίσουμε!
Αυτή είναι και η απόφασή μου, πρώτη φορά θα ψηφίσω Τσίπρα και ξέρω ότι κάνω το σωστό, η διαίσθησή μου σχεδόν ποτέ δεν με έχει προδώσει, ελπίζω να μην το κάνει και τώρα ! dry
 
margaritaDate: Κυριακή, 22-ΑΠΡ-2012, 5:02 PM | Message # 21
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
Quote (Στράτος)
ελπίζω να μην το κάνει και τώρα !

στο ευχομαι πραγματικά!!!! επίσης ευχομαι να μην βγει πασοκ και ΝΔ .αν βγουν θα εχουμε εμφυλιο !!!!!!


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Κυριακή, 22-ΑΠΡ-2012, 7:33 PM | Message # 22
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Καλα θα ηταν μια μετεκλογικη συνεργασια Τσιπρα και Καμενου ετσι ωστε να μην μπωρουν να "κωλοτουμπιασουν" ( biggrin ) ευκολα .
Ξαναλεω οτι σιγουρος δεν ειμαι για κανεναν αλλα ειναι οι μονες επιλογες αυτες οι 2 που μας αφηνουν περιθωρια να το παλεψουε.
cool
και τη νοθεια φοβαμαι πολυ !
angry
Μ'αυτους τους υπ-ανθρωπους tongue


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Κυριακή, 22-ΑΠΡ-2012, 9:07 PM | Message # 23
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
κι εγώ αυτό φοβάμαι

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΣτράτοςDate: Δευτέρα, 23-ΑΠΡ-2012, 11:53 PM | Message # 24
Ενεργό μέλος
Group: Special User
Messages: 175
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Τα παιχνίδια που παίζονται είναι πολλά και πολύ σοβαρά, ας μη ξεχνάμε ότι το θέμα της Ελλάδας ξέφυγε από τα σύνορά μας, είναι πλέον παγκόσμιο παιχνίδι ... οπότε πρέπει να περιμένουμε και τα πιο απίθανα πράγματα!!!
 
margaritaDate: Τρίτη, 24-ΑΠΡ-2012, 0:26 AM | Message # 25
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
πάντως αυτό που δεν θα περιμένει κανείς εκτος συνόρων ελλάδος είναι να είμαστει εμεις οι νικητές!!!!!!!!!

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΘνητοςDate: Τρίτη, 24-ΑΠΡ-2012, 12:10 PM | Message # 26
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Την Πέμπτη βλέπουμε Catastroika

http://alithinapsemata.gr/home....ka.html


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΑθηναίοςDate: Τρίτη, 24-ΑΠΡ-2012, 9:46 PM | Message # 27
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Καλόοοοοοοο!

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΘνητοςDate: Πέμπτη, 26-ΑΠΡ-2012, 11:34 PM | Message # 28
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΙΡΗΝΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ.

http://greeksurnames.blogspot.com/2012/04/blog-post_7438.html

Ωραιο αρθρο αλλα μεγαλο , οποιος εχει ορεξη cool

Added (2012-04-25, 11:52 PM)
---------------------------------------------


Debate: Γιάνης Βαρουφάκης Vs Γιώργος Παπακωνσταντίνου

Added (2012-04-26, 11:34 PM)
---------------------------------------------
Απίστευτες καταγγελίες Τράγκα! Ο Σαμαράς εκβιάζει για να σταματήσω τις εκπομπές!

Πέμπτη, 26 Απρίλιος 2012 11:37
Yiannis Aeras

Απίστευτες καταγγελίες έκανε στην σημερινή του εκπομπή ο Γιώργος Τράγκας στον RealFM που ενδεχομένως να σταματήσουν μετά τις εκλογές…Αποκάλυψε ότι δέχεται προειδοποιήσεις από επιχειρηματίες να ρίξει τους τόνους, αλλιώς θα υπάρξει πρόβλημα στην ρευστότητα του σταθμού. Δεν έμεινε όμως εκεί και κατήγγειλε επώνυμα τον Αντώνη Σαμαρά ότι έχει ζητήσει κατ’ επανάληψη και αυτός και οι συνεργάτες του ή να χαμηλώσει ο Γιώργος Τράγκας τους τόνους και την κριτική τού ή να απομακρυνθεί από τα μικρόφωνα του Real αλλά και στο Extra!

Παρόμοια πίεση ασκούσε όπως είπε και ο Παπανδρέου, ο οποίος έβαζε υπουργούς και συνεργάτες του να τον εκβιάζουν…

Το θέμα όμως χοντραίνει καθώς, όπως είπε ο ίδιος ο Τράγκας έχει προωθήσει σε συμβολαιογράφο ηχητικά ντοκουμέντα…

Κι ο νοών νοήτω!
Εδώ ολόκληρη η εκπομπή
Πηγη , http://alithinapsemata.gr/backsta....20.html


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΑθηναίοςDate: Πέμπτη, 26-ΑΠΡ-2012, 11:39 PM | Message # 29
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Ο λύκος κι αν εγέρασε...............

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΘνητοςDate: Παρασκευή, 27-ΑΠΡ-2012, 11:26 PM | Message # 30
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline


cool


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
Forum » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » Συνωμοσίες-Μυστικά Τάγματα » πρεπει να το δείτε (ελεος)
Search: