Κυριακή, 19-ΜΑ-2024, 7:23 PM
Welcome Ξωτικό | RSS


[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Γενική συζήτηση για ανθρώπους και γεγονότα » Διάφορα Ντοκουμέντα » 21 Δεκεμβριου 2012
21 Δεκεμβριου 2012
ΑθηναίοςDate: Πέμπτη, 10-ΙΑΝ-2013, 11:09 PM | Message # 211
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Δίκιο θα έχει!!!!
Γιατί να του πάμε κόντρα και να τον στεναχωρήσουμε;;;
Τον γνωρίζουμε;;; Μας έχει κάνει τίποτα;;; Όχι!!!

biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΘνητοςDate: Πέμπτη, 10-ΙΑΝ-2013, 11:19 PM | Message # 212
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Ta λεει με μια σειρα ! εχουν ενα νοημα .
Αν και δεν νομιζω οτι ειναι ετσι !
Τεσπα , παντως καποιους συμβολισμους τους εξηγει αρκετα καλα !!


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
ΑθηναίοςDate: Πέμπτη, 10-ΙΑΝ-2013, 11:33 PM | Message # 213
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Είναι καλός. Και όπως σε όλες τις παρόμοιες περιπτώσεις κρατάμε όσα μας φαίνονται λογικά και μπορούμε να τεκμηριώσουμε και εξετάζουμε όλα τα υπόλοιπα!!!

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
fouli79Date: Παρασκευή, 11-ΙΑΝ-2013, 7:33 PM | Message # 214
Μέλος που ξέρει πολλά
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 315
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
καλησπερα εχω ενα ερωτημα να κανω εχει αλλαξει καθολου η καθημερινότητα σας μετα την 1 ιανουαριου ??? εγω εχω αρχισει να μην μπορω να κοιμαμαι την νυχτα εχω τρομερη ανησυχια και ενταση
 
ΑθηναίοςDate: Παρασκευή, 11-ΙΑΝ-2013, 7:49 PM | Message # 215
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Τώρα που το λες... έχεις δίκιο. Υπάρχει μια ανησυχία στο νυκτερινό ύπνο, μια ακαταστασία θα έλεγα, με ανησυχίες, εντάσεις, αϋπνίες, ακόμα και ανάγκη για περισσότερο ύπνο!!!! Όλα αυτά τα έχω ονομάσει ακαταστασία ύπνου!!! Όλα αυτά όμως μπορώ να πω ότι άρχισαν λίγο νωρίτερα γύρω στις 18 με 20 Δεκεμβρίου (δεν μπορώ να το προσδιορίσω γιατί δεν του είχα δώσει σημασία).

Για να δούμε και τη μαρτυρία άλλων μελών!!!


Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
fouli79Date: Παρασκευή, 11-ΙΑΝ-2013, 7:55 PM | Message # 216
Μέλος που ξέρει πολλά
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 315
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
κοιτα υπαρχουν νυχτες που δεν νιωθω τιποτα κοιμαμαι αλλα τις περισσοτερες εχω αυτην την ενταση και μαλιστα ξυπναω και πολυ νωρις το πρωι δλδ απο τις 4-5 ας πουμε χθες την νυχτα ξυπνησα στις 1 στις 2 στις 3 στις 5 και στις 8 το πρωι μετα ενω δεν ειχα λογο για κατι .
να σου πω την αληθεια αρχισα να το εχω και εγω απο τις παραμονες χριστουγεννων συγκεκριμενα στις 24 με 25 ξημερωματα αλλα πιο εντονο μου βγηκε μετα την αλλαγη του χρονου
 
aposperittisDate: Παρασκευή, 11-ΙΑΝ-2013, 7:59 PM | Message # 217
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
(fouli79)
καλησπερα εχω ενα ερωτημα να κανω εχει αλλαξει καθολου η καθημερινότητα σας μετα την 1 ιανουαριου ??? εγω εχω αρχισει να μην μπορω να κοιμαμαι την νυχτα εχω τρομερη ανησυχια και ενταση


Καλησπέρα Φούλη! Καταρχάς καλώς ήρθες ξανά στην παρέα μας μια και είχαμε καιρό να σε δούμε!

Στο ερώτημα σου τώρα. Εγώ προσωπικά Από την 1 Ιανουαρίου και μετά νιώθω πολύ διαφορετικά αλλά προς το καλύτερο! Μου έφυγε το περισσότερο άγχος, είμαι πολύ ευδιάθετος, πολύ πιο χαρούμενος, πιο ανανεωμένος και πιο δυνατός (ψυχικά) ! Μάλιστα μπορώ να πω πως κάποια πράγματα που θεωρώ πολύ σημαντικά στην ζωή μου με το νέο έτος διορθώθηκαν. Όπως το γεγονός ότι βρήκα δουλίτσα έστω και 5ωρη. Πριν ούτε αυτό δεν έβρισκα. Νιώθω πολύ θετικά και πως έχει γίνει μια νέα αρχή.


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
fouli79Date: Παρασκευή, 11-ΙΑΝ-2013, 8:03 PM | Message # 218
Μέλος που ξέρει πολλά
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 315
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
δεν εφυγα ποτε απλα δεν προλαβαινα να γραψω διαβαζω και μπαινω σχεδον καθημερινα .... cool

σου εφυγε το βαρος εσενα εστω και με 5ωρο.... ευχαμαι καλη επιτυχια να εχεις στην δουλεια σου και να μην την ξαναχασεις , οπως και σε ολους μας

απο διαθεση δεν μπορω να πω οτι ειμαι πιο χαρουμενη αλλα αυτο το κατι θετικο το νιωθω και εγω την μερα την νυχτα αλλαζουν τα πραγματα .
 
ΑθηναίοςDate: Παρασκευή, 11-ΙΑΝ-2013, 8:12 PM | Message # 219
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Μπράβο Μάριε... σιδερένιος στη δουλειά. Άλλο η διάθεση, που πράγματι έχει αλλάξει προς το καλύτερο και άλλο αυτό το πράγμα με τον ύπνο!!! Νόμιζα ότι συνέβαινε μόνο σε εμένα αλλά μετά από αυτό που είπε η Φούλη νομίζω ότι κάτι επηρεάζει ορισμένους ανθρώπους. Και δεν θέλω να συνδέσω αυτό το κάτι με φανταστικά και εξωπραγματικά θέματα! Μπορεί να οφείλεται αυτό ακόμα και στις περίεργες αλλαγές του καιρού ή ακόμα και στο... ψέκασμα που τις τελευταίες ημέρες έχει παραγίνει το κακό του!!!!

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
aposperittisDate: Παρασκευή, 11-ΙΑΝ-2013, 8:13 PM | Message # 220
Ο βασιλιάς των μελών
Group: Administrators
Messages: 4719
Awards: 16
Reputation: 39
Status: Offline
Quote (fouli79)
την νυχτα αλλαζουν τα πραγματα .

Την νύχτα πάντα αλλάζουν. Πολλά βράδια δεν μπορώ να κοιμηθώ γιατί βασανίζομαι πολύ από τον εσωτερικό διάλογο. Σκέψεις και προβληματισμοί που η βαριά καθημερινότητα μας την μέρα δεν μας αφήνει την πολυτέλεια να σκεφτούμε. Το βράδυ όμως που όλοι μας χαλαρώνουμε σκεφτόμαστε τα πάντα. Κάνουμε και μια αναδρομή των καταστάσεων της μέρας μας και σκεφτόμαστε αν πράξαμε καλά σε κάποια θέματα ή όχι. Αυτό ισχύει για όλους μας!


Καλύτερα να ανάψεις ένα κερί παρά να καταριέσαι το σκοτάδι!
 
fouli79Date: Παρασκευή, 11-ΙΑΝ-2013, 8:26 PM | Message # 221
Μέλος που ξέρει πολλά
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 315
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
ΣΥΜΦΩΝΩ με τον Αθηναιος οτι κατι εχει αλλαξει
 
margaritaDate: Σάββατο, 12-ΙΑΝ-2013, 6:04 PM | Message # 222
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline
απο αρχές του νοεμβρίου εχω προβλημα με τον υπνο μου ,ξυπναω καθε μια ωρα οπως η φούλη ,κατι με ενοχλει και ξυπναω ,δεν μπορω να ξεκουραστω ,μου λειπει συνεχως ύπνος το πρωι δεν μπορω να ξυπνησω , βλέπω πολυ τακτικα ονειρα εν συγκρισει με το παρελθόν ,απο τελος δεκέμβρη και μετα εχω μια απίστευτη ηρεμία ,αισιοδοξία ,αισθανομαι πολύ δυνατή!εντωμεταξύ ειχα ενα προβλημα με πόνο στις αρθρώσεις ,καθε πρωι για κανα δεκάλεπτο δεν μπορούσα να περπατησω {αυτο συμβαινει ενα χρονο τώρα}ομως αυτό εξαφανιστηκε και είμαι μια χαρα(δεν είχα παει σε γιατρό ,νόμιζα οτι γερνάω dry }εχει αυξηθεί κατα πολύ η τηλεπαθεια μεταξυ των μελών της οικογενεια μου.

"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
ΑθηναίοςDate: Σάββατο, 12-ΙΑΝ-2013, 9:39 PM | Message # 223
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10386
Awards: 17
Reputation: 46
Status: Offline
Αρχίσαμε να γινόμαστε πολλοί biggrin biggrin biggrin

Γης παις ειμί και ουρανού αστερόεντος,
αυτάρ εμοί γένος ουράνιον.
 
ΘνητοςDate: Κυριακή, 13-ΙΑΝ-2013, 9:28 PM | Message # 224
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 10708
Awards: 16
Reputation: 45
Status: Offline
Αντιθετως τελευταια δεν ξυπναω συχνα τη νυχτα ! 1 φορα συνηθως.
Πριν 2- 3 μηνες ξυπνουσα πολλες φορες !
Οσο για την ωρα , ισως παιζει καποιο ρολο εκεινη πριν την ανατολη του ηλιου , 4-5 δλδ .
Ισως ειναι μια "κοσμικη καλημερα" που την δεχομαστε ή και την "στελνουμε".
cool
Τα ψεκασματα εχουν παραγνει οντως !
Αλλα μην ασχολεισται ! απλα φνταστειτε τον ουρανο οπως τον θελετε ,
πχ. γαλανο με μικρα ασπρ συνεφακια !!
cool


ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 
margaritaDate: Παρασκευή, 18-ΙΑΝ-2013, 6:58 PM | Message # 225
Ο βασιλιάς των μελών
Group: "Εσπερίτες"
Messages: 12902
Awards: 15
Reputation: 44
Status: Offline

παιδιά μήπως εχετε κανενα παρομοιο και ποιο ακριβες με το ανω σαιτ ???? περιτο να σας πω οτι το παρακολουθούμε καθε παρασκευη για να τσεκαρουμε τις ηλιακες εκρήξεις !!!


"Στο τέλος, αυτό για το οποίο μετανιώνουμε περισσότερο είναι οι προσπάθειες τις οποίες ποτέ δεν κάναμε"
 
Forum » Γενική συζήτηση για ανθρώπους και γεγονότα » Διάφορα Ντοκουμέντα » 21 Δεκεμβριου 2012
Search: